Mateusz Jasiński

Instruktor lekkoatletyki, prowadzi zajęcia na Warszawskiej Akademii Sportu. Były wyczynowy zawodnik, ultramaratończyk z życiówką poniżej 2:55 w maratonie i 1:20 w półmaratonie. W podejściu treningowym łączy bieganie, jogę, ćwiczenia oddechowe czy kalistenikę. Wielką biegową inspiracją jest dla niego wujek Andrzej Magier, jeden z najwybitniejszych ultramaratończyków w historii Europy z rekordem życiowym na 100 km wynoszącym 6:23. W trenerskiej karierze pomógł podopiecznym w realizacji najróżniejszych celów: począwszy od schudnięcia, a skończywszy na przebiegnięciu Maratonu Piasków. Specjalizuje się w treningu dla osób początkujących i z pasją motywuje do działania. 

Rozpocznij trenowanie

Mateusz Jasiński

Benjamin Kuciński

12. zawodnik Igrzysk Olimpijskich w Atenach w chodzie sportowym na dystansie 20 kilometrów. Brązowy medalista na 10 km podczas mistrzostw Europy juniorów w Grosseto (2001 - 43:44.87 s.). Złoty medalista młodzieżowych mistrzostw Europy w Bydgoszczy w chodzie na 20 km (2003 - 1:22:07). 2-krotny mistrz Polski Seniorów w chodzie na 20 km. Wielokrotny mistrz Polski juniorów i rekordzista Polski juniorów na 5 km, 10 km i 20 km. Wielki pasjonat i popularyzator biegania. Łączy podróżowaniz bieganiem wykorzystując każdy urlop na starty w największych biegach ulicznych na świecie. Aktualne życiówki: maraton: 2:45:57, półmaraton 1:16:45'.

Rozpocznij trenowanie

Artur Kern

Aktualny rekordzista kraju w biegu na 5000m w hali – 14:09,89. Trzykrotny medalista mistrzostw kraju w biegach ulicznych. Biega 10km poniżej 30 minut i półmaraton poniżej 1:05. Najlepszy Polak w Półmaratonie Warszawskim 2015. Artur pomoże ci w realizacji Twoich biegowych celów, niezależnie od tego czy jesteś zaawansowanym biegaczem czy początkującym amatorem, który w swoim życiu nie przebiegł więcej niż pięć kilometrów bez zatrzymania.

Rozpocznij trenowanie

Artur Kern

Radosław Kłeczek

22 krotny medalista mistrzostw Polski w biegach długich. Członek kadry narodowej i wielokrotny reprezentant Polski na imprezach międzynarodowych. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu na wydziale Wychowania Fizycznego – studia dzienne. Trener II klasy lekkiej atletyki, instruktor lekkiej atletyki. Rekordy życiowe: 5 000m: 13:43,37, 10 000m: 29:09,23, Maraton: 2:16:57. Zwycięzca wielkich biegów m,in. Orlen Warsaw Marathon – bieg na 10km, Biegnij Warszawo, czy Życiowa Dziesiątka podczas Festiwalu Biegowego. Radek pomoże ci przygotować odpowiednią formą na ważne starty. Cennymi radami służy zarówno początkującym, jak i bardziej zaawansowanym biegaczom.

Rozpocznij trenowanie


Piotr Łobodziński

Wielokrotny medalista Mistrzostw Polski w kilku dyscyplinach sportowych: biegi przełajowe, górskie, duathlon, orientacja sportowa oraz biegi po schodach. Członek kadry narodowej oraz reprezentant Polski na imprezach międzynarodowych w biegach górskich oraz BnO. Od 2011 roku specjalizujący się w bieganiu po schodach: Mistrz Świata, Europy i Polski oraz 4-krotny zdobywca Pucharu Świata. Najbardziej utytułowany towerrunner globu. Zwyciężał w Nowym Jorku na Emipre State Building oraz w Paryżu na Wieży Eiffla. Wciąż czynny zawodnik, startujący również biegi uliczne, na których legitymuje się takimi rekordami życiowymi jak 14:36 na 5km oraz 30:36 na 10km. Od roku 2017 z powodzeniem startujący w biegach przeszkodowych, zajmując czołowe lokaty w prestiżowej serii Toughest OCR. Bez różnicy czy jesteś początkującym czy też zaawansowanym biegaczem, przygotowujesz się do biegów ulicznych, terenowych czy OCR razem z Piotrem stawisz czoła każdemu biegowemu wyzwaniu.

Rozpocznij trenowanie

Piotr Łobodziński