Artur Kern

Aktualny rekordzista kraju w biegu na 5000m w hali – 14:09,89. Trzykrotny medalista mistrzostw kraju w biegach ulicznych. Biega 10km poniżej 30 minut i półmaraton poniżej 1:05. Najlepszy Polak w Półmaratonie Warszawskim 2015. Artur pomoże ci w realizacji Twoich biegowych celów, niezależnie od tego czy jesteś zaawansowanym biegaczem czy początkującym amatorem, który w swoim życiu nie przebiegł więcej niż pięć kilometrów bez zatrzymania.

Rozpocznij trenowanie

Artur Kern

Radosław Kłeczek

22 krotny medalista mistrzostw Polski w biegach długich. Członek kadry narodowej i wielokrotny reprezentant Polski na imprezach międzynarodowych. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu na wydziale Wychowania Fizycznego – studia dzienne. Trener II klasy lekkiej atletyki, instruktor lekkiej atletyki. Rekordy życiowe: 5 000m: 13:43,37, 10 000m: 29:09,23, Maraton: 2:16:57. Zwycięzca wielkich biegów m,in. Orlen Warsaw Marathon – bieg na 10km, Biegnij Warszawo, czy Życiowa Dziesiątka podczas Festiwalu Biegowego. Radek pomoże ci przygotować odpowiednią formą na ważne starty. Cennymi radami służy zarówno początkującym, jak i bardziej zaawansowanym biegaczom.

Rozpocznij trenowanie


Piotr Łobodziński

Wielokrotny medalista Mistrzostw Polski w kilku dyscyplinach sportowych: biegi przełajowe, górskie, duathlon, orientacja sportowa oraz biegi po schodach. Członek kadry narodowej oraz reprezentant Polski na imprezach międzynarodowych w biegach górskich oraz BnO. Od 2011 roku specjalizujący się w bieganiu po schodach: Mistrz Świata, Europy i Polski oraz 4-krotny zdobywca Pucharu Świata. Najbardziej utytułowany towerrunner globu. Zwyciężał w Nowym Jorku na Emipre State Building oraz w Paryżu na Wieży Eiffla. Wciąż czynny zawodnik, startujący również biegi uliczne, na których legitymuje się takimi rekordami życiowymi jak 14:36 na 5km oraz 30:36 na 10km. Od roku 2017 z powodzeniem startujący w biegach przeszkodowych, zajmując czołowe lokaty w prestiżowej serii Toughest OCR. Bez różnicy czy jesteś początkującym czy też zaawansowanym biegaczem, przygotowujesz się do biegów ulicznych, terenowych czy OCR razem z Piotrem stawisz czoła każdemu biegowemu wyzwaniu.

Rozpocznij trenowanie

Kamil Krauze

Absolwent AWF’u w Warszawie, gdzie uzyskał tytuł trenera lekkoatletyki. Biegacz z 18-letnim stażem zawodniczym, a jako trener od 5 lat trenuje grupę biegaczy on-line i stacjonarnie. W swojej karierze zdążył zdobyć 10 medali Mistrzostw Polski w biegach długich w wieku juniora. Były członek reprezentacji Polski juniorów oraz medalista/uczestnik w meczach międzynarodowych na 3000 m z przeszkodami. W biegach ulicznych również odnosi wiele sukcesów, np.: 10. miejsce OPEN w 4. Półmaratonie Carrefour’a 2009 z czasem 1:11:43. Kamil od samego początku dopasuje plany treningowe do Was, Waszych potrzeb oraz możliwości niezależnie czy jesteś początkujący czy wyczynowiec. Stawia przede wszystkim na dobry kontakt z zawodnikiem. Pracuje od 2012 roku w Państwowej Straży Pożarnej i bardzo dobrze zna problemy biegaczy pracujących na cały etat i mających dzieci.

Rozpocznij trenowanie

 

Radosław Lucjan Selke

Z treningiem biegowym związany od wiosny 2003 roku. Obecnie trenuje w klubie UKS MTE Milanówek. Jest człowiekiem pełnym pasji biegowej i lekkoatletycznej. Treningami pasjonatów biegania zajmuje się od 2016 roku. W prowadzeniu podopiecznych biegowych stawia na zdrowie i zdrowe trenowanie. W procesie treningu sportowego stawia na poznanie swojego podopiecznego podczas bezpośrednich spotkań, stąd kazda współpraca musi być rozpoczęta spotkaniem bezpośrednim. Jednak jak każdemu wuefiście – nie straszna mu jest praca "na odległość". Preferuje wykonywanie cyklicznych badań fizjologicznych, a przed podjeciem współpracy ocenę stopnia wytrenowania i umiejętnosci biegowych poprzez pomiary fizjologiczne.

Rozpocznij trenowanie

 

Adam Świrgoń

Mistrz Polski Uniwersytetów w biegach przełajowych na 9km. Wielki fan biegania i treningu ogólnorozwojowego. Od 8 lat czynny zawodnik, który dziś już nie wyobraża sobie życia bez biegania.
Adam chętnie podzieli się z Tobą biegową pasją i doświadczeniem, pomagając Ci w walce o spełnianie Twoich biegowych marzeń.

Rozpocznij trenowanie

Benjamin Kuciński

12. zawodnik Igrzysk Olimpijskich w Atenach w chodzie sportowym na dystansie 20 kilometrów. Brązowy medalista na 10 km podczas mistrzostw Europy juniorów w Grosseto (2001 - 43:44.87 s.). Złoty medalista młodzieżowych mistrzostw Europy w Bydgoszczy w chodzie na 20 km (2003 - 1:22:07). 2-krotny mistrz Polski Seniorów w chodzie na 20 km. Wielokrotny mistrz Polski juniorów i rekordzista Polski juniorów na 5 km, 10 km i 20 km. Wielki pasjonat i popularyzator biegania. Łączy podróżowaniz bieganiem wykorzystując każdy urlop na starty w największych biegach ulicznych na świecie. Aktualne życiówki: maraton: 2:45:57, półmaraton 1:16:45'.

Rozpocznij trenowanie