Co chcesz osiągnąć?

Przebiec maraton? Pobić życiówkę na 10 km? Biegać żeby schudnąć? A może bieganie dla zdrowia? Każdy cel jest osiągalny jeśli zbudujesz nawyk. Określ swój cel, a my ułożymy dla Ciebie precyzyjny plan treningowy, który będziemy monitorować i weryfikować na bieżąco dzięki specjalnej aplikacji treningowej.

Człowiek to nie algorytm

W Internecie można znaleźć mnóstwo gotowych planów. Niestety większość z nich opiera się na powielanych schematach, w których dominują liczby, a nie czynnik ludzki. Współpracując z nami otrzymujesz bieżący kontakt przede wszystkim z Trenerem, a jeśli zależy Ci na bardziej ekonomicznej formie współpracy, to możesz skorzystać z naszego inteligentnego wirtualnego trenera.

Nie trenuj ciężko. Trenuj mądrze!

To nasza naczelna zasada, którą kierujemy się we współpracy z naszymi zawodnikami. Większość biegaczy poświęca zbyt dużo czasu na trening, a zbyt mało na regenerację. Pamiętajmy, że trening to proces niszczenia, a wszystko to, co nazywamy formą budujemy w trakcie odpoczynku. Jakość, nie ilość!

Tworzymy zespół

Jesteśmy ekspertami w dziedzinie treningu biegowego. Żywienie, fizjologię czy fizjoterapię pozostawiamy naszym dietetykom, fizjologom, fizjoterapeutom. Nie znamy się na wszystkim, ale dzięki współpracy z specjalistami potrafimy kompetentnie odnieść się do niemal każdego wyzwania.

Twój tryb życia to klucz

Dostosowujemy plan treningowy do Twojego trybu życia. Nie na odwrót. Osiąganie wymarzonych wyników jest proste, pod warunkiem, że zrozumiesz siebie i będziesz trenować w zgodzie z własnym organizmem.

99% skuteczności

Jeśli w 100% realizujesz założenia treningowe, to w 99% osiągniesz z nami założony cel. 1% zostawiamy przypadkom losowym, na które nie mamy wpływu. Skąd nasza pewność siebie? Efekty naszych zawodników mówią same za siebie.