TrenerBiegania.pl

Każdy jest wyjątkowy. Bez wyjątków. Stąd też nasze logo: podeszwa buta w kształcie linii papilarnych. Każdy kto zaczął biegać zrobił to z innego powodu. Każdy z nas kocha w bieganiu coś innego. Każdy z nas zostawia po sobie zupełnie niepowtarzalny rys na linii czasu. Szanujemy każdy powód i każdą motywację. Nie ma gorszych i lepszych. Wszyscy jesteśmy równi choć dobiegnięcie do tego wniosku wymaga sporej samoświadomości. I to jest w tym wszystkim najpiękniejsze. Różnimy się, a mimo tego wszyscy biegniemy w jednym celu. Bo mamy jedno życie… i jedną szansę na przeżycie życia w taki sposób, aby niczego nie żałować. Celem marki TrenerBiegania.pl jest pomoc w realizacji i osiąganiu biegowych marzeń. Jesteśmy gronem specjalistów, którzy dbają o to, aby nasi zawodnicy odkryli swój potencjał i jak najlepiej go wykorzystali. A to wszystko z jak największą korzyścią dla zdrowia.

Mateusz Jasiński

Mateusz Jasiński, CEO 2014-2020

Wychodzę założenia, że każdy człowiek na świecie pojawił się na planecie Ziemia z konkretną misją do spełnienia. Kiedyś zauważyłem, że ten świat jest tak skonstruowany, że wszystko mija, a najcenniejszą walutą w naszym życiu jest miłość i czas. To jak go wykorzystamy zależy tylko od nas. Nie od okoliczności… rodziny... czy… też miejsca, w którym żyjemy. Tylko my w pełni jesteśmy odpowiedzialni za nasze życie. Wszystko jest możliwe, a jedynie czas jest ograniczony.

Zapytasz, gdzie w tym wszystkim bieganie?

Wszędzie, bo bieganie to jedna wielka metafora życia. Marka TrenerBiegania.pl powstała z miłości do biegania i przeświadczenia, że bieganie może zmieniać nasze życie na lepsze. Biegając poznajesz siebie, bo zostajesz sam na sam ze swoimi myślami. To chwile, w trakcie których w końcu nie masz jak od siebie uciec. Jesteś sam na sam, a to klucz do samopoznania, a jeśli poznasz siebie, to odkryjesz to, co masz w sobie najpiękniejszego. Co dalej? Dalej pozostaje dzielenie się tym ze światem i zmienianie swojego świata na lepsze. W każdej sekundzie i do końca życia.

Na przestrzeni ostatnich lat spotkałem setki ludzi, którzy dzięki bieganiu zupełnie zmienili swoje podejście do życia. Fascynacja tą obserwacją zmobilizowała mnie do dzielenia się moją pasją i wysyłania jak największej ilości dobrej energii w świat. W tym momencie robię to między innymi poprzez stronę, którą aktualnie czytasz TrenerBiegania.pl to sztab ludzi, którzy uczą jak biegać świadomie z jak największą korzyścią dla naszego ciała. Pomagamy w realizacji biegowych marzeń i motywujemy innych do działania.

Niech żyje wolność!