4. PKO Białystok Półmaraton

4. PKO Białystok Półmaraton

Już po raz drugi zapraszamy na półmaraton w Białymstoku, 15 maja 2016.

A tak było w ubiegłym roku:

37. Szczecin Półmaraton

Ambasadorem 37. PKO Półmaraton Szczecin został Mateusz Jasiński.

Bieg odbędzie się w dniu 28 sierpnia 2016 roku, start o godz. 9.00

I Dziesiątka Babicka

I Dziesiątka Babicka, to największa impreza sportowa organizowana na terenie Gminy Stare Babice pod Warszawą. Jest to wydarzenie stworzone z myślą o wszystkich fanach biegania, sportu i zdrowego stylu życia. Bieg rozgrywany jest na dystansie 10 kilometrów, na jednej płaskiej pętli atestowanej przez PZLA.

freetime

Event dla poszukujących pasji FreeTime to wydarzenie, podczas którego zarażać będziemy pasją, aktywnością i pozytywną energią wszystkich bez wyjątku, od przedszkolaków po ich rodziców i dziadków. To nie tylko weekend pełen wrażeń, ale również wyjątkowa okazja do znalezienia własnej pasji życiowej, oderwania dzieci i młodzieży od laptopów, smartfonów i pokazania im, jak wiele radości sprawiać może aktywne spędzanie wolnego czasu.

Ultramaraton Powstańca 1944-2016

Ultramaraton Powstańca 1944-2016

Masz za sobą kilka półmaratonów i maratonów? Chciałbyś zmierzyć się z dłuższym dystansem, ale niekoniecznie od razu biegiem górskim na 80 km lub więcej? Mamy dla Ciebie propozycję - półtoramaraton!

Men Expert Survival Race

Men Expert Survival Race

Tak jest! To już oficjalne - chwalimy się wszem i wobec, że... zostaliśmy partnerem strategicznym największego biegu miejskiego w Polsce! Mamy nadzieję, że nasza współpraca zaowocuje szybkim bieganiem między przeszkodami. ;)

Wieliszew Heron Team

Wieliszew Heron Team

TrenerBiegania.pl został patronem medialnym klubu Wieliszew Heron Team  łączącego biegaczy i rowerzystów z gminy Wieliszew i okolic. Klub istnieje od 2012 roku i cały czas rozwija sie zarówno jeśli chodzi o ilość zawodników, jak i ich rekordy życiowe. Charakterystyczne koszulki klubowe widać na zawodach w całej Polsce, a w samej gminie organizowanych jest 7 zawodów biegowych rocznie, którym również patronujemy.

11. PZU Półmaraton Warszawski

11. PZU Półmaraton Warszawski

TrenerBiegania.pl oficjalnym patronem medialnym 11. PZU Półmaratonu Warszawskiego!

Dodatkowo:

Mateusz Jasiński: 3 kwietnia pobiegnę w 11. PZU Półmaratonie Warszawskim. Chcę, aby mój start był czymś więcej niż tylko wyścigiem. Możesz mi w tym pomóc. Wesprzyj cel charytatywny, na który biegnę i pomóż tym, którzy potrzebują naszej pomocy. Podobno łączenie przyjemnego z pożytecznym to sukces odwieczny, dlatego łączę pasję biegania z pomaganiem. Dzięki za pomoc dobrzy ludzie! Zbierzmy miliony!

Wieliszewski Crossing 2016

W roku 2016 na terenie Gminy Wieliszew zorganizowane będą cztery wydarzenia sportowe pod nazwą "Wieliszewski Crossing 2016". Mieszkańcy Gminy i miłośnicy biegania oraz dwóch kółek będą mogli zasmakować sportowej rywalizacji o każdej porze roku, próbując swoich sił w zawodach sportowych.

Terminy imprez

Droga do Rio

Droga do Rio

Droga do Rio projekt, którego celem jest zebranie funduszy na górskie obozy przygotowawcze dla trójki uzdolnionych biegaczy. Każdemu z nich stosunkowo niewiele brakuje do tego żeby osiągnąć wynik kwalifikujący do wyjazdu na Igrzyska Olimpijskie.

Książka "Gotowy do biegu"

Zdarzyło ci się kiedyś zapytać lekarza, jak pozbyć się problemu z kolanem lub kostką, a jedyna otrzymana recepta brzmiała: „Przestać biegać”?

A może oprócz pudła pełnego maratońskich medali uzbierałeś już tak dużą liczbę chronicznych dolegliwości, że zaczynasz myśleć o przesiadce na rower? Albo nabrałeś przeświadczenia, że bieganie najwyraźniej nie jest sportem dla ciebie?

Narodowy Bieg Stulecia

Narodowy Bieg Stulecia

11 listopada 2018 roku świętować będziemy na różne sposoby 100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości. Jednym z takich elementów może być sport, którego wielkim orędownikiem był Józef Piłsudski.

Ultranastawienie

Książka "Ultranastawienie"

"Ultramaratończyk" to książka o człowieku, który wygrał m.in słynne zawody Leadman Series (serię wysokogórskich wyścigów na dystansie ponad 450km). Autor opowiada o tym, czego lodowce i pustynie nauczyły go o pokonywaniu trudności w życiu codziennym.

Białystok Półmaraton

Białystok Półmaraton

Z przyjemnością ogłaszamy objęcie Półmaratonu Białystok patronatem medialnym. Na bieg zostanie również przygotowana drużyna serwisu.

Survival Race

Survival Race

Tak jest! To już oficjalne - chwalimy się wszem i wobec, że... zostaliśmy partnerem strategicznym największego biegu miejskiego w Polsce! Mamy nadzieję, że nasza współpraca zaowocuje szybkim bieganiem między przeszkodami. ;)

Bieg Wdzięczności

6 czerwca zapraszamy na Bieg Wdzięczności. Do wyboru mamy dwa dystanse:  5 i 10 km. Ideą Biegu Wdzięczności jest zachęcenie biegaczy do pozytywnego nastawienia na drugą osobę promującą misję i hasło biegu: „Nauczmy się dziękować”. Po szczegóły zapraszamy na stronę http://www.bieg-wdziecznosci.pl/

I Bieg Konstanciński im. Piotra Nurowskiego

I Bieg Konstanciński im. Piotra Nurowskiego to nowa impreza sportowa z wielkimi ambicjami i szlachetnym celem. Ma krzewić ideę zdrowego, aktywnego życia, będąc jednocześnie hołdem złożonym mieszkańcowi Konstancina, prezesowi PKOl Piotrowi Nurowskiemu. Dwukrotny prezes PZLA zginął w katastrofie smoleńskiej. Wspólne pokonanie 10 kilometrów po zielonych terenach Konstancina ma nie tylko jednoczyć społeczność, ale też budować świadomość największych atutów tego miejsca. Ma sprzyjać rozwojowi miasta oraz wspierać lokalne inicjatywy takie jak siłownia plenerowa w obrębie skweru.