TrenerBiegania.pl

marka założona przez Mateusza Jasińskiego, koncentrująca wokół siebie najlepszych specjalistów z dziedziny biegania i zdrowego stylu życia. Oferujemy spersonalizowane plany treningowe, obozy szkoleniowe, obozy treningowe, treningi indywidualne, treningi grupowe oraz treningi dla korporacji. Misją TrenerBiegania.pl jest popularyzacja świadomego rozwoju fizycznego w połączeniu z rozwojem osobistym. Dołącz do naszej drużyny! 


Mateusz Jasiński

Były wyczynowy zawodnik, aktualnie ultramaratończyk z życiówką poniżej 2h55’ w maratonie. Swoją wiedzę i inspiracje biegową czerpie od swojego wujka Andrzeja Magiera, jednego z najwybitniejszych ultramaratończyków w historii Europy z rekordem życiowym na 100km wynoszącym 6h23’. Przez 3 ostatnie lata doprowadził ponad 250 osób do realizacji najróżniejszych celów biegowych: począwszy od ukończenia maratonu, a skończywszy na pokonaniu 10km poniżej 35 minut. Trener grup biegowych takich jak Instytut Lotnictwa, Goldbach Interactive czy TIMEX. Aktualnie ambasador marki New Balance oraz ekspert marki Sante, która popularyzuje w Polsce popularny w Japonii slow jogging. Prowadzi poczytnego bloga: www.facebook.com/MateuszJasinskiBieganie.

Mateusz Jasiński

Artur Kern

Aktualny rekordzista kraju w biegu na 5000m w hali – 14:09,89. Trzykrotny medalista mistrzostw kraju w biegach ulicznych. Biega 10km poniżej 30 minut i półmaraton poniżej 1h05’. Poza startami w zawodach prowadzi specjalistyczny sklep dla biegaczy w Lublinie - perfectrunner.pl. W drużynie TrenerBiegania.pl pełni rolę opiekuna merytorycznego.

Artur Kern

Paweł Witkowski

Realizator techniczny serwisu jako inTOOLS, prywatnie biegacz amator, z życiówką 39:32 na 10km, 1:29:21 w półmaratonie i 3:16:09 w maratonie. Jest pierwszym zawodnikiem korzystającym z aplikacji treningowej na trenerbiegania.pl, która jest cały czas rozwijana na podstawie doświadczeń coraz większej liczby trenujących osób.

Paweł Witkowski