Dwójka przyjaciółek z Warszawy, miłośniczek czworonogów oraz aktywnego stylu życia (jedna z nich jest weterynarzem, a druga - absolwentką SGGW/Zootechnika) po raz drugi organizuje w warszawskim Międzylesiu charytatywny bieg "Zabierz PIESia do Międzylesia". Wydarzenie odbędzie się 18 września 2016. 

W pierwszej edycji udział wzięło ponad 160 uczestników oraz 90 psów, a wydarzenie odbyło się pod patronatem Burmistrza Dzielnicy Wawer m.st. Warszawy, który zapowiedział już towarzyszenie również przy II edycji. Bieg odbił się też sporym echem w mediach. Publikacje i informacje o nim pojawiły się m.in. na portalu Gazeta.pl, Wawalove.pl, w Radiu Eska, Super Expressie oraz w gazecie Nasze Miasto Warszawa.

W tym roku organizatorom zależy na osiągnięciu liczby około 300 uczestników dwunożnych oraz 150 czworonożnych, a co za tym idzie zebraniu pokaźnej kwoty na pomoc zwierzakom. Pozyskana suma trafi do ośrodka dla kotów miejskich KOTERIA oraz do Fundacji AST - w zeszłym roku udało się zebrać dla nich ponad 4000 zł.

Opłata startowa/wpisowe to 20 zł, a darowiznę będziemy zbierać podczas wydarzenia. Jeśli masz psa i dzielisz z nim pasję biegania nie może Cię zabraknąć na tym biegu.

Wszytskie informacje na temat wydarzenia znajdują się pod poniższymi linkami:

 

Dyskusja

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.