Cześć,

mam na imię Artur Kern i biegam już od 21 lat. Przygodę z bieganiem zacząłem w szkole podstawowej od zajęcia 2. miejsca w biegu przełajowym. Przez pierwsze kilka lat treningu skupiłem się na średnich dystansach, dzięki czemu poznałem podstawy treningu biegowego. W 2004 roku wyjechałem na stypendium sportowe, gdzie miałem okazję rywalizować z najlepszymi amerykańskimi studentami. Tam też zgłębiłem tajniki treningu. Nie zmienia to jednak faktu, że cały czas się uczę, przeglądając strony internetowe dotyczące biegania, czytając fachową literaturę biegową oraz analizując treningi najlepszych zawodników na świecie. Lubię przygody, dlatego też m.in. ukończyłem najsłynniejszy bieg ultra Comrades Marathon na dystansie 89 kilometrów. Obecnie z dużym powodzeniem opiekuję się zawodnikami z życiówkami w maratonie od 2h23' do 4h25'.

Z wielką radością pomogę ci w realizacji twoich biegowych celów, niezależnie od tego czy jesteś zaawansowanym biegaczem czy początkującym amatorem, który w swoim życiu nie przebiegł więcej niż pięć kilometrów bez zatrzymania.

artur_kern_tb.jpg

Moje rekordy życiowe:

  • 3 km: 8:06
  • 5 km: 14:08
  • 10 km: 29:23
  • półmaraton: 1:04:50
  • maraton: 2:17:16

Im szybciej i lepiej poznam twój organizm, tym prędzej osiągniemy twój cel. Podjęcie współpracy rozpoczyna się od dokładnej analizy dotychczasowych dokonań, stanu zdrowia, ocenie aktualnych możliwości oraz określenia punktu wyjścia do podjęcia odpowiednich działań. Tuż po dokonaniu analizy przygotuję dla ciebie plan treningowy uwzględniający twój tryb życia i inne kluczowe czynniki - wszystko krojone na miarę. Dokładne szczegóły odnośnie tego jak krok po kroku wygląda współpraca, znajdziesz tutaj.

Powodzenia!

 

Dane zawodnika
kg
cm
Rekordy życiowe
:
:
:
:
:
:
:
:
:
:
:
:
Podaj swój dokładny wynik ostatniego startu [dystans + czas] (zostaw puste pole jeśli dopiero zaczynasz biegać)
Kontakt
Preferencje treningowe
Napisz w osiągnięciu jakiego biegowego marzenia mamy Ci pomóc. Jeśli to możliwe wyznacz dokładną datę realizacji celu np. Maraton Dębno 25 kwietnia 2014.
Napisz w skrócie jak wyglądał Twój trening (jakikolwiek, nie tylko biegowy) w ciągu ostatnich 6 miesięcy. Mile widziane linki do dzienniczków treningowych itd.
Jakie masz doświadczenie sportowe? Od jak dawna biegasz? Czy uprawiasz/uprawiałeś inne sporty?
Szybkość, wytrzymałość, technika, a może brak ogólej kondycji?
Interwały, siła biegowa, długie wybiegania, stretching? Inne?
Co sprawa Ci najwięcej przyjemności?
Styl życia
Czy stosujesz jakąś dietę? Czy współpracujesz z dietetykiem? Napisz w skrócie jak się odżywiasz.
godzin
Jak wygląda twój rozkład dnia – tryb pracy, inne obowiązki pozasportowe?
Czy masz możliwość biegania po lesie? Czy nieopodal Twoich biegowych tras znajdzie się jakiś podbieg?
Sprzęt
Zdrowie
Oceń swój aktualny stan zdrowia w skali od 1 do 10 (1 - czuję się jak wrak, 10 - jest najlepiej!).
Kiedy ostatnio wykonywałeś/wykonywałeś podstawowe badania u lekarza? Czy cokolwiek z nich wyniknęło? W miarę możliwości poproszę o podesłanie ostatnich wyników badań krwi.
Czy masz już jakieś pytania odnośnie treningów?