BIEGOWA KSIĄŻKA

Biegowa książka to cykl wpisów na temat książek, które rekomendujemy przeczytać jeśli chcesz poszerzać swoją wiedzę nt. biegania i wszelkich aspektów okołobiegowych. 

– Redakcja TrenerBiegania.pl
Z jednej strony ćpun i z drugiej jeden z najlepszych biegaczy ultra na świecie. Charlie Engle biegał niemal we wszystkich miejscach na Ziemi. Nieobce mu są ani niedzielne maratony w Ameryce Północnej, ani rekordowe biegi przez gorące piaski Sahary. Biegacz to niezwykle zaskakująca, zabawna, a przede wszystkim inspirująca historia skrajnego życia autora. Wspomina on swoje niepowodzenia oraz momenty walki; opisuje, jak poradził sobie z uzależnieniem i odnalazł drogę do wolności. 

Wciągająca opowieść o przekraczaniu granic ludzkiej wytrzymałości, którą polecamy wszystkim tym, którzy potrzebują motywacji. 

Czasami myślę, że ludzki żywot to splot niekończących się wyzwań, jeden wielki wyścig bez wyraźnie zarysowanej linii mety. Każdy radzi sobie z tym na swój własny sposób. Albo i nie radzi… Charlie Engle,  bohater książki Biegacz, swoją historią pokazuje, co to znaczy spaść na samo dno  ‒ ale też  jak się z tego dna wydostać dzięki bieganiu. Niezależnie od poznania inspirującej i do bólu prawdziwej historii Charliego mam nadzieję, że dzięki tej książce wiele osób odnajdzie w sobie motywację do zmiany własnego życia na lepsze. Bycie na dnie czasami się opłaca. Co prawda to bolesna lekcja, ale w przypadku niektórych ludzi jedyna możliwa, by  zmobilizować się  do walki o swoje życie. A ono mimo wszystko jest naprawdę piękne.

Mateusz Jasiński 


Autor: Charlie Engle
Tytuł: Biegacz
Stron: 256
Oprawa: miękka
Data wydania: 2.11.2016
Wydawnictwo Galaktyka
Cena: 39,90 zł

 

 

 

Dyskusja

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.

Wysłane przez anonymous (niezweryfikowany) w czw., 2021-11-25 22:39

Mój mąż i ja jesteśmy małżeństwem od około 7 lat. Byliśmy szczęśliwym małżeństwem z dwójką dzieci, chłopcem i dziewczynką. 3 miesiące temu zaczęłam zauważać u niego jakieś dziwne zachowanie, a kilka tygodni później dowiedziałam się, że mój mąż się z kimś spotyka. Zaczął wracać do domu późno z pracy, już prawie nie dbał o mnie i dzieci. Czasami wychodzi i nawet nie wraca do domu przez jakieś 2-3 dni. Zrobiłem wszystko, co mogłem, aby rozwiązać ten problem, ale wszystko na próżno. Bardzo się zmartwiłem i potrzebowałem pomocy. Kiedy pewnego dnia przeglądałem Internet, natknąłem się na stronę, która sugerowała, że ​​DR OKASIA może pomóc rozwiązać problemy małżeńskie, przywrócić zerwane relacje i tak dalej. Pomyślałem więc, że powinienem spróbować. Skontaktowałem się z nim i rzucił dla mnie zaklęcie. Dwa dni później mój mąż przyszedł do mnie i przeprosił za wyrządzone krzywdy i obiecał, że nigdy więcej tego nie zrobi. Od tego czasu wszystko wróciło do normy. Moja rodzina i ja znów żyjemy razem szczęśliwie.. Wszystko dzięki DR OKASII. Jeśli potrzebujesz rzucającego zaklęcie, który potrafi rzucić zaklęcie, które naprawdę działa, sugeruję, abyś się z nim skontaktował. On cię nie zawiedzie. To jest jego e-mail: (okasiatempleofsolutioncenter@gmail.com) lub WhatsApp go (+2347026824593) Specjalizował się w następujących zaklęciach: * ZAKLĘCIA MIŁOŚCI * ZAKLĘCIA MAŁŻEŃSKIE * ZAKLĘCIA PIENIĘDZY * ZAKLĘTY NA PIĘKNO * ZAKLĘCIA NA WZBOGACENIE * ZAKLĘCIA SEKSUALNE * ZAKLĘCIA LECZENIA HIV * ZAKLĘCIA KASYNA * USUŃ Klątwy * ZAKLĘCIA OCHRONNE * ZAKLĘCIA LOTERIA * ZAKLĘCIA SZCZĘŚCIA * ZAKLĘCIA PŁODNOŚCI Dzięki https://lovespellofokasia.atlassian.net/jira/people/team/0aec75a0-1130-407a-b9c4-1fa51a3736a9