BIEGOWA KSIĄŻKA

Biegowa książka to cykl wpisów na temat książek, które rekomendujemy przeczytać jeśli chcesz poszerzać swoją wiedzę nt. biegania i wszelkich aspektów okołobiegowych. 

– Redakcja TrenerBiegania.pl
Z jednej strony ćpun i z drugiej jeden z najlepszych biegaczy ultra na świecie. Charlie Engle biegał niemal we wszystkich miejscach na Ziemi. Nieobce mu są ani niedzielne maratony w Ameryce Północnej, ani rekordowe biegi przez gorące piaski Sahary. Biegacz to niezwykle zaskakująca, zabawna, a przede wszystkim inspirująca historia skrajnego życia autora. Wspomina on swoje niepowodzenia oraz momenty walki; opisuje, jak poradził sobie z uzależnieniem i odnalazł drogę do wolności. 

Wciągająca opowieść o przekraczaniu granic ludzkiej wytrzymałości, którą polecamy wszystkim tym, którzy potrzebują motywacji. 

Czasami myślę, że ludzki żywot to splot niekończących się wyzwań, jeden wielki wyścig bez wyraźnie zarysowanej linii mety. Każdy radzi sobie z tym na swój własny sposób. Albo i nie radzi… Charlie Engle,  bohater książki Biegacz, swoją historią pokazuje, co to znaczy spaść na samo dno  ‒ ale też  jak się z tego dna wydostać dzięki bieganiu. Niezależnie od poznania inspirującej i do bólu prawdziwej historii Charliego mam nadzieję, że dzięki tej książce wiele osób odnajdzie w sobie motywację do zmiany własnego życia na lepsze. Bycie na dnie czasami się opłaca. Co prawda to bolesna lekcja, ale w przypadku niektórych ludzi jedyna możliwa, by  zmobilizować się  do walki o swoje życie. A ono mimo wszystko jest naprawdę piękne.

Mateusz Jasiński 


Autor: Charlie Engle
Tytuł: Biegacz
Stron: 256
Oprawa: miękka
Data wydania: 2.11.2016
Wydawnictwo Galaktyka
Cena: 39,90 zł

 

 

 

Dyskusja

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.