Jak wrócić do formy po porodzie? Kiedy zacząć truchtać? Od czego zacząć treningi? Kiedy najlepiej wychodzić biegać? O słowo komentarza poprosiliśmy Agnieszkę Kruszewską-Senk z Obozybiegowe.pl:

Gdy mamy za sobą poród siłami natury - często porównywany biegu maratońskiego, przed nami wysiłek porównywalny do wieloetapowego biegu ultra - połóg, zrzucenie zbędnych kilogramów oraz odzyskanie pełni sprawności fizycznej.

Powrót do formy po porodzie zapewne będzie stanowić wyzwanie dla każdej kobiety. Zmiany, które zachodzą podczas ciąży w organizmie kobiety są duże i po porodzie potrzebujemy czasu, aby nasze ciało wróciło do wcześniejszego stanu. Okres ten, zwany połogiem, trwa 6 tygodni. Oczywiście u jednej kobiety może on być dłuższy, u innej krótszy. Dużo będzie zależało od przebiegu ciąży i porodu. Po porodzie naturalnym łatwiej i szybciej można próbować wracać do formy, po cięciu cesarskim należy poczekać, aż rana będzie zagojona i pozwoli nam na zwiększoną aktywność fizyczną. Zazwyczaj będzie to 5-6 tygodni.

Czy będziemy już po połogu, czy nadal w trakcie, na pewno pojawi się podstawowe pytanie: Od czego zacząć? Na początek najlepiej zatroszczyć się o nasze mięśnie. Podczas ciąży bardzo osłabiają się mięśnie brzucha, grzbietu a także obręczy miednicznej. To właśnie od ich wzmacniania należy zacząć, jeśli chcemy w miarę sprawnie wrócić do biegania. Po porodzie naturalnym można od razu zaczynać ćwiczenia mięśni Kegla oraz lekkie ćwiczenia mięśni brzucha (przyciąganie brody do klatki piersiowej w leżeniu na plecach). Po kilku dniach dodajemy delikatne ruchy wzmacniające grzbiet oraz pośladki. Muszę tutaj zaznaczyć, iż ćwiczenia dna miednicy powinny towarzyszyć każdej mamie od porodu, przez kilka miesięcy po nim. Zapobiegają ona wysiłkowemu nietrzymaniu moczu oraz wzmacniając mięśnie dna miednicy pozwalają na coraz dłuższe spacery oraz początki biegu.

Pierwszą rzeczą, którą powinna zrobić świeżo upieczona mama to zakup nowego biustonosza do biegania. Będzie on pewnie o jeden lub dwa rozmiary większy od tego sprzed ciąży, ale pozwoli Wam spokojnie podjąć aktywność ‘skakaną’. Taki biustonosz nie powinien nigdzie uciskać piersi, aby nie powodować zatykania kanalików mlecznych co może doprowadzić do nieprzyjemnego zapalenia.

Kiedy zacząć truchtać? Na to pytanie nie ma niestety jednej odpowiedzi. Jest to bardzo indywidualna kwestia, która będzie zależała w dużej mierze od przebiegu ciąży, porodu oraz od kondycji jaką mama miała podczas ciąży. Są wśród nas kobiety, które będą biegały już 7-8 dnia po porodzie naturalnym, są i takie, które po trzech miesiącach, wciąż nie będą na siłach zacząć ponownie biegać. Należy wsłuchać się w swój organizm i próbować. Jeśli po treningu nasila się krwawienie, pojawiają się zawroty głowy, bóle kręgosłupa lub w podbrzuszu należy zmniejszyć wysiłek lub odczekać kilka dni przed kolejnym treningiem.

Treningi po porodzie najlepiej zacząć od szybkich marszy oraz marszobiegów. Na spacerze można spróbować podbiec 10-20-30 kroków, a następnie przez 2-5 minut szybko maszerować. Starajcie się wydłużać czas biegu. Po 2-3 tygodniach ja dawałam już radę biec 20-30 minut bez zatrzymania. Nie biegajcie też codziennie. Na początek wysiłek co 2-3 dzień będzie wystarczający. Inaczej organizm może nie mieć czasu na regenerację.

Kiedy najlepiej wychodzić biegać? Oczywiście po karmieniu - wtedy piersi są mniejsze i jest nam po prostu wygodniej, ale nie jest to zasada, której zawsze trzeba przestrzegać. Bieganie nie wpływa negatywnie na laktację. Nie wierzcie w różne teorie o kwaśnieniu czy utracie mleka przez uprawianie aktywności fizycznej. Ważnym jest po prostu, aby uzupełniać płyny. Podczas karmienia i przy zwiększonej aktywności fizycznej musicie pamiętać o zbilansowanej diecie. Wasz organizm jak nigdy będzie teraz potrzebował dużo witamin oraz mikroelementów. Nie martwcie się także o wagę, przy karmieniu piersią, aktywności fizycznej oraz zbilansowanej diecie waga sama powinna wrócić do tej sprzed ciąży.

Myślę, że dla wielu mam głównym problemem w powrocie do biegania może być psychika. Przecież teraz jesteśmy odpowiedzialne za nasz mały skarb i powinniśmy mu się całkowicie oddać i poświęcić. Oczywiście jest w tym dużo prawdy, ale pamiętajmy, że nie jesteśmy niezastąpione. Tatuś, dziadek, czy babcia mogą zająć się maluszkiem przez 20-30 min kiedy my wychodzimy na trening. Taka rozłąka może raczej pozytywnie wpłynąć na relacje rodzinne. Mama ma chwilę wytchnienia i czasu dla siebie, a inni domownicy widzą, że są w stanie zająć się maluszkiem. Możemy także wyjść na spacer w towarzystwie partnera/rodziców, a oddalić się od dziecka tylko na czas treningu, czyli 20-30 minut i biegać lub maszerować w zasięgu wzroku.

Kolejna ważna rzecz, to utrzymanie motywacji. Chciałabyś zacząć treningi, ale nie wyobrażasz sobie tego bo ledwo dajesz rade wyjść z maluszkiem na krótki spacer? Spróbuj wyjść na trening, szybszy spacer bez dziecka i wózka, to na prawdę coś innego. Dalej nie dajesz rady? Poczekaj tydzień, dwa i spróbuj ponownie. Być może twój moment jeszcze nie nadszedł. Kontynuuj codzienne delikatne ćwiczenia w domu i chociaż przed ciążą byłyby dla ciebie leciutką rozgrzewką, teraz możesz czuć się dumna, że zrobiłaś trening - nawet jeśli trwał 10-15minut. Nie od razu Rzym zbudowano. Zobaczysz, że z dnia na dzień będzie coraz lepiej. Pamiętajcie także, że podczas karmienia piersią, szczególnie w początkowych miesiącach nie należy się odchudzać, jest to czas w którym nasz organizm jest mocno obciążony karmieniem i stosowanie restrykcyjnej diety może nas pozbawić energii oraz mikro i makro elementów.

Myślę, że po porodzie przede wszystkim trzeba być po prostu cierpliwym i spokojnie dążyć do celu. Z moich obserwacji wynika, że po około 6-8 tygodniach bardzo wolnych treningów podczas których ja czułam się jak ślimak, następuje przełamanie. Wskakujemy na nowy poziom. Ten poziom nie jest jeszcze naszym docelowym - długa droga przed nami, ale widać światełko w tunelu. U dziewczyn, które szybko po porodzie wracały do ćwiczeń już po około 6-7 miesiącach widać powrót do formy sprzed ciąży. Może brakować jeszcze trochę szybkości i siły, ale ogólnie wydolnościowo, organizm ma się wspaniale. Zaczynają się pojawiać pierwsze życiówki. Mam wrażenie że szybki powrót do delikatnych, przemyślanych ćwiczeń po ciąży pomaga organizmowi w szybszej regeneracji. Na podstawie doświadczeń koleżanek i moich własnych, pokusiłabym się wręcz o stwierdzenie, że odpowiednio dobrany wysiłek może nam pomóc w szybszym wzroście poziomu hemoglobiny oraz usprawnieniu wielu procesów naprawczych w naszym organizmie.

Nie należy się bać ciąży ani porodu, bo jak widać przy spokojnym i konsekwentnym treningu możemy spokojnie powrócić do formy, a nawet ja poprawić. Za to nagroda w postaci naszego dzieciaczka jest najpiękniejszą na świecie i nie może się równać z niczym innym, nawet najpiękniejszym i najszybszym biegiem na świecie.

Agnieszka Kruszewska-Senk to trenerka biegania i fizjoterapeutka w firmie ObozyBiegowe.pl. Ratowniczka ILS i instruktorka kulturystyki, trójboju siłowego, fitness oraz sportu osób niepełnosprawnych. W przeszłości gimnastyczka artystyczna oraz mistrzyni Polski w trójboju siłowym. Mama Jasia (3 lata) i Krzysia (10 miesięcy). Zarówno po pierwszym jak i po drugim porodzie wróciła do treningów po ok. tygodniu od porodu siłami natury. Pierwsze ćwiczenia (na mięśnie brzucha) wykonywała już w szpitalu.

Dyskusja

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.

Wysłane przez asiorek (niezweryfikowany) w czw., 2016-11-24 13:26

a co z bieganiem w przypadku obniżenia ścian tylnej i przedniej pochwy?

Wysłane przez lilian nikky (niezweryfikowany) w sob., 2017-09-02 11:00

Nazywam się lilian N. To jest bardzo radosny dzień mojego życia z powodu pomocy Drsaguru, którą pomogło mi odzyskać mojego byłego męża z magią i miłością. Byłem żonaty od 6 lat i to było tak straszne, ponieważ mój mąż naprawdę oszukiwał mnie i szukał rozwodu, ale kiedy natrafiłem na e-mail Dr.saguru w internecie, jak pomógł tak wielu osobom, aby ich ex back i pomagać w ustalaniu relacji i sprawić, aby ludzie byli zadowoleni z ich relacji. wyjaśniłem mu swoją sytuację, a potem szukałem jego pomocy, ale z największą niespodzianką powiedział mi, że pomógłby mi w mojej sprawie, a teraz obchodzi mnie teraz, ponieważ mój mąż zmienił się na dobre. Zawsze chce być ze mną i nie może nic zrobić bez mojej obecności. naprawdę lubię moje małżeństwo, co za wspaniała uroczystość. będę śledzić w internecie, ponieważ Drsaguru jest prawdziwym mistrzem zaklęć. Czy potrzebujesz pomocy z kontaktem z lekarzem SAGURU TERAZ VIA EMAIL: drsagurusolutions@gmail.com lub whatsapp +2349037545183 On jest jedyną odpowiedzią na Twój problem i sprawia, że ​​czujesz się szczęśliwy w twoim związku.and jego również doskonały 1 LOVE SPELL 2 WIN EX Z POWROTEM 3 OWOCE WOMB 4 PROMOCJA SPELL 5 OCHRONA OCHRONY 6 BIZNES 7 DOBRZE PRACA 8 BŁĘDY LOTOTYCZNE I SPRAWA SPEŁNIOWA.

Wysłane przez Alexisscorpio (niezweryfikowany) w pon., 2019-11-04 05:23

Moje życie było zdewastowane! Ale wszystko dzięki Dr szczęśliwemu, który przyniósł mi moją dziewczynę po tym, jak mnie zdradziła i poprosiła o zerwanie, Alexis scorpio z FL Usa. Na początku nie wierzę, że próbuję z nią wrócić, ale wszystko, co mi powiedziała, to to, że jest z kimś innym. że nie jest już zainteresowana poślubieniem mnie w tym momencie byłem złamany sercem, bo kocham moją dziewczynę tak bardzo, że nie mogłem jej tak porzucić, ona mnie opuściła, naprawdę ją kocham i nigdy nie wyobrażam sobie życia bez jej. nie, dopóki nie natknąłem się na potężnego prawdziwego rzucającego zaklęcia Dr zadowolonego, który obiecuje mi zaklęcie miłosnej miłości na 24 godziny, że wrócę z moją dziewczyną, dobre dwadzieścia cztery {24} godziny. hmm-mm, to była dobra noc o 23: 00 w ciągu dni, w których Dr Happy powiedział mi, że moja dziewczyna wróci, na początku usłyszałem dzwonek dzwonka zbliżający się do moich drzwi i usłyszałem, jak ktoś mówi kochanie !!!, brzmi znajomo, otworzyłem drzwi i zobaczyłem moją dziewczynę stojącą i płaczącą przede mną. nie byłem zaskoczony, ponieważ to wszystko, o co modliłem się, aby wróciła do domu. Zgadnij, co 2 tygodnie po tym, jak zauważyła swój układ i temperaturę jej ciała, i zabrałem ją do kliniki na badanie, a lekarz powiedział mi, że jest w niej życie, co oznacza, że ​​jest w ciąży, naprawdę chcę skorzystać z tej okazji, aby podziękować dr. bardzo szczęśliwy i strona miłości, która skierowała mnie do Dr happy, jeśli masz jakiekolwiek problemy z odzyskaniem byłego ekwipunku, lub sytuacja, która jest gorsza lub dokładnie taka, w jakiej byłeś, skontaktuj się z Dr happy na happylovespell2@gmail.com Whatsapp / cal + 2348133873774 odwiedź jego stronę internetową ... happylovespell2.webnode.com/ na temat jego zaklęcia miłosnego Blogs site. http://happylovespel.blogspot.com.ng/

Wysłane przez Steve (niezweryfikowany) w śr., 2019-11-20 22:05

Wesołych świąt z góry, wszystkim, którzy czytają tę historię, nazywam się Steve Mills. Dzielę się tym świadectwem z partnerami cierpiącymi w ich związkach, ponieważ istnieje trwałe rozwiązanie. Moja żona zostawiła mnie i 2 dzieci na innego mężczyznę na 3 lata. Starałem się być silny tylko dla moich dzieci, ale nie mogłem kontrolować bólu i smutku w moim sercu, byłem ranny i zdezorientowany. Potrzebowałem pomocy, więc przeprowadziłem badania w Internecie i natknąłem się na tak wielu lekarzy, ale oni nie mogli mi pomóc, kilka dni temu widziałem inną kobietę składającą zeznania na temat tego, jak otrzymała pomoc od rzucającego zaklęcia Dr Ogundele, ja szybko skontaktuj się z dr Ogundele, by uzyskać pomoc, a on zgodził się mi pomóc i wykonał swoje zaklęcie Po 24 godzinach moja żona, która odeszła od ponad 3 lat, zadzwoniła do mnie i powiedziała, że ​​znów mnie kocha. Ku mojemu największemu zaskoczeniu, po 24 godzinach moja Żona wróciła do domu :) Great Miracle autorstwa Dr Ogundele. W ten sposób ponownie się połączyliśmy i było w rodzinie dużo miłości, radości i pokoju, jak nigdy dotąd. Usiłuję poinformować każdego, kto potrzebuje rozwiązania jakichkolwiek problemów, możesz skontaktować się z dr Ogundele, potężnym rzucającym zaklęcia, aby znaleźć rozwiązania na jego e-mail: ogundeletempleofsolution@gmail.com i WhatsApp lub Viber Chat: +27638836445.

Wysłane przez Emily (niezweryfikowany) w pt., 2020-01-03 09:24

Kiedy znalazłem dr Ogundele, rozpaczliwie potrzebowałem przywrócić mojego byłego męża do życia w tym 2020 roku. Mój mąż zostawił mnie dla innej kobiety. Stało się to tak szybko i nie wiedziałem, gdzie znaleźć pomoc, aby go odzyskać. Po prostu rzucił mnie po 17 latach małżeństwa, bez żadnego wyjaśnienia, i znalazłem dane kontaktowe Dr Ogundele, wielkiego rzucającego zaklęcia. Kontaktuję się z Dr.Ogundele za pośrednictwem jego WhatsApp: +27638836445 i powiedział mi, co muszę zrobić, zanim może mi pomóc, i zastosowałem się do jego instrukcji, po tym, jak podałem to, czego chciał, rzucił zaklęcie miłości, aby pomóc mi i mojemu mężowi wrócić razem. Krótko po tym, jak rzucił zaklęcie, mój mąż zaczął pisać do mnie SMS-y w zaledwie 24 godziny po rzuceniu zaklęcia, a mój mąż poczuł się okropnie z powodu tego, co mnie przedłożył i poprosił o wybaczenie. Powiedział, że jestem najważniejszą osobą w jego życiu i teraz o tym wie. Wprowadziliśmy się razem i był bardziej otwarty na mnie niż wcześniej, a potem zaczął spędzać ze mną więcej czasu niż wcześniej. Odkąd dr Ogundele rzucił na mnie zaklęcie, mój partner jest bardzo stabilny, wierny i bliższy mnie niż wcześniej. Gorąco polecam dr Ogundele każdemu, kto potrzebuje pomocy, problem z miłością, problem z ciążą, chorobę, a nawet problemy finansowe. Oto Kontakt Dr Ogundele, WhatsApp i Viber Chat: +27638836445 E-mail: ogundeletempleofsolution@gmail.com. Podziękuj Mu za mnie, nazywam się Emily Volan i jestem z Kalifornii w USA.

Wysłane przez Anders Putin (niezweryfikowany) w pon., 2020-01-06 08:43

Jest najlepszy w swojej pracy i robi to jak nikt inny, pomógł mi przywrócić żonę, która opuściła mnie kilka miesięcy temu. szukałem sposobu, aby przywrócić ją do skutku, dopóki nie natrafiłem na świadectwo tego wielkiego rzucającego zaklęcia. skontaktowałem się z nim, a on zajął się mną i zapewnił mnie, że moja żona wróci za dwa dni, on dokończy pracę i udzieliłem mu wszelkiego potrzebnego wsparcia, a za dwa dni, jak powiedział mojej żonie, wrócił. możesz skontaktować się z chubygreat z jego danymi WhatsApp 2348165965904 lub wysłać e-mail do chubygreat@gmail.com.

Wysłane przez Ellen Plotkowiak (niezweryfikowany) w pon., 2020-02-17 20:41

co za niesamowity dar od Boga. Jestem zaskoczony mocą, jaką posiada rzucający zaklęcia. chubygreat to bardzo dobry i zaufany Mag, który dokonał cudów i zmienił życie. pomógł wielu w ich związku żyć i inne problemy zdrowotne, a nawet problemy społeczne, nazywam go lekarzem wszystkich. spotkałem go, gdy desperacko chciałem zwrócić męża, który zostawił mi parę miesięcy temu. udałem się w kilka miejsc w poszukiwaniu pomocy bezskutecznie, dopóki nie przeszedłem przez Google i spotkałem jego zeznania, w jaki sposób pomógł komuś zdobyć pewną sumę pieniędzy, która była jego własnością przez jego poprzednią firmę. chociaż ten problem nie jest związany z moim, ale bazuję na tym, że robi cuda, postanowiłem się z nim skontaktować, ponieważ jego adres e-mail i numer WhatsApp zostały wyraźnie napisane. skontaktowałem się z nim i powiedziałem mu o moim problemie, a on obiecał mi pomóc. a kiedy zrobiłem wszystko, co powiedziałem, że powinienem zrobić i zapewnić, powiedział mi, że za dwa dni mój mąż wróci, ale wątpiłem, czy tak będzie. ale ku memu największemu zdziwieniu nadszedł dwa dni i w południe o godzinie 13, kiedy ktoś zapukał do moich drzwi i oto był to mój mąż Maxwell. możesz skontaktować się z tym wspaniałym człowiekiem za pomocą następującego ..... WhatsApp 2348165965904, możesz również wysłać e-mail na adres chubygreat@gmail.com.

Wysłane przez Sabine Brokane (niezweryfikowany) w pt., 2020-05-08 13:59

Witajcie przyjaciele, chcę dzisiaj docenić wspaniałego człowieka, mogę śmiało nazwać go moim duchowym ojcem ze względu na cudowną rzecz, którą zrobił dla mnie i rodziny, imię wielkiego człowieka to dr Ajayi, przeżywałem ciężkie chwile w moim małżeństwie w domu, mój siedmioletni mąż opuścił mnie, aby żyć z innym po tym, jak powiedział, że chce rozwodu, byłem w szoku i błagałem go przez kilka miesięcy, aby wrócił do domu, ale wszystkie moje prośby nie działały, a nawet poprosiłem jego siostrę o pomoc, ale nie udało nam się sprowadzić go z powrotem do domu, widziałem zeznanie kobiety, gdy surfowałem po Internecie, opisała, jak czarodziej pomaga jej w uratowaniu małżeństwa, skontaktowałem się z nim i napisałem na jego numer telefonu, wyjaśniając moją sytuację , obiecał, że wszystko będzie dobrze, zapytał mnie o szczegóły, które mu podałem, ku mojemu zaskoczeniu po trzech dniach zaklęcia, które mój mąż zadzwonił na mój telefon, mówiąc, że wraca do domu i cieszę się, że żyjemy szczęśliwie razem. Tak więc, jeśli potrzebujesz pomocy rzucającego zaklęcia w przypadku jakiegokolwiek problemu, skontaktuj się z dr Ajayi na Viber lub WhatsApp: +2347084887094 lub e-mail: drajayi1990@gmail.com

Wysłane przez Rob Burley (niezweryfikowany) w pon., 2020-05-11 21:38

Moja prawdziwa historia życia: Witam wszystkich, mam na imię Robt Burley, 14 lutego 2020 r. Moja żona miała ze mną umowę i zerwała ze mną, szukam pomocy, żeby ją odzyskać, nikt nie mógł mi pomóc, kilka dni temu miałem na myśli dane kontaktowe Dr Ogundele w gazecie, pomagając ludziom odzyskać utraconego kochanka, i skontaktowałem się z nim po pomoc, po rzuceniu zaklęcia moja żona zadzwoniła do mnie i prosiła o wybaczenie, co za cud. Wszystko dzięki dr Ogundele, jest potężnym człowiekiem, a jego zaklęcie jest nieszkodliwe, w ciągu 24 godzin sprowadził moją żonę swoimi mocami, nigdy nie wierzyłem w magię, ale dr Ogundele przywrócił mi szczęście, zgodziłem się z nim dzielić jego imię w Internecie po tym, jak mi pomógł, dlatego teraz to robię. Jeśli potrzebujesz pomocy, możesz skontaktować się z nim za pomocą czatu WhatsApp lub Viber: +27638836445. E-mail: ogundeletempleofsolution@gmail.com Jest w 100% prawdziwy i potężny.

Wysłane przez Emily Witt (niezweryfikowany) w wt., 2020-11-24 23:36

Bardzo się cieszę, że mogę podzielić się tym moim fantastycznym świadectwem. Moje życie całkowicie się zmieniło w ciągu 48 godzin. Widzę siebie w lustrze i uśmiecham się. Po raz pierwszy od wieków ufam sobie i swoim umiejętnościom. Mam męża z powrotem w moim życiu z pomocą dr Adeleke. Powiedział przepraszam po 24 godzinach, po stworzeniu zaklęcia. Powiedział, że zdał sobie sprawę, że tak naprawdę nigdy nie chciał się rozstać; nie mógł znieść emocjonalnego bagażu, który nosiłem cały czas. Powiedział, że myśli, że ma negatywny wpływ na moje życie i pomyślał, że najlepiej będzie odejść. Powiedział, że to trudne, że cały czas mówiłem o przeszłości. Oboje sobie wybaczyliśmy. Mam w kieszeni pieniądze, które nareszcie są moje. (Otrzymałem czek z odszkodowaniem i powiedziano mi, że minęły miesiące. Jestem żywym dowodem na to, co może zrobić dr Adeleke. Bardzo dziękuję dr Adeleke za cudowną rzecz, którą zrobiłeś w moim małżeństwie. Jestem teraz taka szczęśliwa. Z Twoja pomoc, oboje byliśmy w stanie zobaczyć i mówić prawdę do siebie nawzajem. Nigdy nie sądziłem, że zaklęcie może pomóc parze, zanim będę bardzo zadowolony, że mogę się z tobą skontaktować i zainicjować to wszystko. Każdy, kto ma problemy w związku, może skontaktować się z dr Adeleke . E-mail: aoba5019@gmail.com Zadzwoń / numer Whatsapp: +27740386124

Wysłane przez Prorok Jeremiasz (niezweryfikowany) w pon., 2021-04-19 10:54

Cześć. Jestem Prorok Jeremiasz z proroczego Narodu Charimastivism. Jestem tutaj, aby poinformować cię, że możesz mieć wszystko, co zechcesz, dopóki wierzysz. umieść wszystkie swoje problemy w jednej filiżance i daj mi znać. Mój osobisty e-mail: (profeticharimastivism@gmail.com) Czy potrzebujesz z powrotem swojego Ex? Zaklęcia miłosne, Zagubione zaklęcia miłosne, Zaklęcia rozwodowe, Zaklęcia małżeńskie, Zaklęcie wiążące, Usuń byłego kochanka, Chcesz awansować w swoim biurze / Zaklęcie loterii, Powiększenie penisa, Problem z ciążą lub Chcesz pieniędzy? Potrzebujesz pracy, a oni stresują? chcesz podróżować i masz trudności? Czy chcesz, aby twój mężczyzna lub twoja kobieta opactwowali cię? „Czy masz trudności ze swoim małżeństwem?” Czy jesteś chory i chcesz natychmiastowego uzdrowienia? Czy jesteś biedny i chcesz, aby bogactwo było bogate i sławne? Po prostu powiedz nam swój problem, a zostanie rozwiązany, daj mi znać swój problem i rozwiąż wszystkie problemy tylko wtedy, gdy wierzysz. Dzięki. Prorok Jeremiasz E-mail: profeticharimastivism@gmail.com Szybka odpowiedź WhatsApp: +1405267 4572

Wysłane przez Anonymous (niezweryfikowany) w ndz., 2021-05-09 09:36

Nigdy nie wiedziałem, że mogę znaleźć w Internecie dobrych i niezawodnych czarowników, którzy naprawdę mogą pomóc ludziom takim jak ja, które potrzebują pomocy w związku. Zostałam oddzielona od męża, kiedy zerwał ze mną i wrócił do swojego byłego kochanka, byłam tak zdruzgotana i załamana. Nie byłem sobą, dopóki mój przyjaciel nie skierował mnie do Wielkiego człowieka o imieniu Wielki Baba Ogbogo, który mógłby pomóc w mojej sytuacji. Na początku wątpiłem, a później skontaktowałem się z nim i powiedział mi, że dostanie miłość zaklęcie przygotowane dla mnie, aby odzyskać mojego chłopaka. Po załatwieniu wszystkich potrzebnych zrobiłem wszystko zgodnie z poleceniem i ku mojemu największemu zdziwieniu dostałem telefon od mojego chłopaka, że ​​wraca do domu i przepraszał za wszystko, przez co mi przeszedł. Wynik był pomyślny i dziś żyjemy szczęśliwie. Dałem mu słowo, że podzielę się swoim doświadczeniem ze światem, aby inni mogli uzyskać od niego jakąkolwiek pomoc. Możesz wysłać do niego e-mail na adres: greatbabaogbogotemple@gmail.com lub w celu pilnej odpowiedzi napisz do niego na jego linię WhatsApp +2349020168697 ... Dziękuję wielkie BaBa Ogbogo

Wysłane przez KETINA BARLEY (niezweryfikowany) w czw., 2021-05-13 17:06

Cześć wszystkim, jestem tak podekscytowana, że ​​mój mąż wrócił po tym, jak zostawił mnie dla innej kobiety. Mój mąż miał romans ze współpracownikiem i tak bardzo kocham mojego męża, ale on zdradzał mnie ze swoim współpracownikiem i tą dziewczyną, myślę, że używa czarów lub czarnej magii na moim mężu, aby mnie nienawidził i to był tak krytyczny i nie na miejscu - cały dzień i noc płaczę, aby Bóg zesłał mi pomocnika, abym przyprowadził z powrotem mojego męża! Byłem naprawdę zdenerwowany i potrzebowałem pomocy, więc szukałem pomocy w Internecie i trafiłem na stronę internetową, która sugerowała, że ​​dr Bogaty może pomóc szybko odzyskać byłego chłopaka. Więc czułem, że powinienem spróbować. Skontaktowałem się z nim i powiedział mi, co mam robić, a ja to zrobiłem, a potem rzucił dla mnie zaklęcie miłosne. 22 godziny później mój mąż naprawdę zadzwonił do mnie i powiedział, że tak bardzo za mną tęskni. O mój Boże! Byłem taki szczęśliwy, a dziś znów jestem szczęśliwy z moim mężczyzną i radośnie żyjemy razem i dziękuję potężnemu czarodziejowi, dr. Bogu, jest tak potężny i postanowiłem podzielić się tutaj swoją historią. jeśli jesteś tutaj, a Twój Kochanek Cię odrzuca lub Twój mąż przeniósł się do innej kobiety, nie płacz już, skontaktuj się z doktorem Wealthy, aby uzyskać pomoc ... Oto jego e-mail, wealthylovespell@gmail.com Wykonuje również następujące zaklęcie Zaklęcie ciąży Czar miłości Zaklęcie powiększające penisa opryszczka Zwycięskie zaklęcie Jego WhatsApp +2348105150446 Blog: wealthylovespell.blogspot.com

Wysłane przez Greta Icardi (niezweryfikowany) w wt., 2021-06-01 10:07

Cześć, nazywam się Greta Icardi z USA, chcę podzielić się niesamowitym doświadczeniem, które miałem z wszechmocną dr Adeleke, mój mąż Greg złożył pozew o rozwód Byłem naprawdę zdruzgotany Płakałem dzień i noc każdego dnia Powiedziałem jednemu z moich przyjaciół sytuacji i opowiedziałem mi o potężnym zaklinaczu, dr Adeleke, byłem trochę sceptyczny, ale postanowiłem spróbować Zrobiłem wszystko, o co mnie poprosił i obiecałem wynik za 24 godziny, a następnego ranka zaskoczyć moją wielką niespodzianką to czy Greg na kolanach błagał mnie, żebym mu wybaczył i zaakceptował go ponownie. Jestem bardzo szczęśliwy, wszystko dzięki dr Adeleke, który może również pomóc w skontaktowaniu się z aoba5019@gmail.com / WhatsApp +27740386124. Powodzenia

Wysłane przez cassie anderson (niezweryfikowany) w ndz., 2021-06-06 11:15

Po 8 latach małżeństwa z moim mężem z 1 dzieckiem, mój mąż zaczął zachowywać się dziwnie i spotykać się z innymi paniami i okazywał mi zimną miłość, kilkakrotnie groził mi rozwodem, jeśli ośmielę się zapytać go o jego romans z innymi paniami, ja Byłem całkowicie zdruzgotany i zdezorientowany, dopóki mój stary przyjaciel nie powiedział mi o rzucającym zaklęcia w Internecie o nazwie DR okasia, który pomaga ludziom z problemami w związku i małżeństwie za pomocą mocy zaklęć miłosnych, na początku wątpiłem, czy coś takiego kiedykolwiek istnieje, ale postanowiłem spróbuj, kiedy się z nim skontaktuję, pomógł mi rzucić zaklęcie miłosne i w ciągu 48 godzin mój mąż wrócił do mnie i zaczął przepraszać, teraz przestał spotykać się z innymi paniami, a jego ze mną na dobre i na serio. Skontaktuj się z tym wspaniałym rzucającym zaklęcia miłosne, aby rozwiązać problem swojego związku lub małżeństwa już dziś pod adresem: okasiampleofsolutioncenter@gmail.com

Wysłane przez Anna Weichhaus (niezweryfikowany) w śr., 2021-06-16 17:35

Wszystkie podziękowania dla dr Ibebho za promocję, którą otrzymałem z mojego biura, jeśli masz jakikolwiek problem Skontaktuj się z nim, aby mógł ci pomóc e-mail: dribebhoherbaltemple@gmail.com lub Whatapp: +2349134797469 (1) Jeśli chcesz, żeby twój ex wrócił (2) jeśli nadal masz złe sny. (3) Chcesz awansować w swoim biurze. (4) Jeśli chcesz mieć własne dziecko. (5) preparaty ziołowe (6) Chcesz być bogaty. (7) Chcesz związać swojego męża/żonę ze sobą na zawsze. (8) Jeśli potrzebujesz pomocy finansowej. (9) Pozwól ludziom słuchać twoich słów i robić to, co chcą. (10) Rozwiązanie sprawy ETC Wszystkie usługi są gwarantowane w 100% i pojawiają się w ciągu 24-48 godzin.

Wysłane przez Katherine (niezweryfikowany) w śr., 2021-06-16 19:06

Witajcie widzowie, mój mąż zostawił mnie dla innej kobiety po roku naszego małżeństwa. Potrzebowałam go rozpaczliwie, bo tak bardzo go kochałam. Bardzo się martwiłam i potrzebowałam pomocy. zeznanie Więc poczułam, że powinnam spróbować. Skontaktowałam się z nim i powiedział mi, co mam robić i zrobiłam to, a potem zrobił dla mnie (czar powrotu miłości). 28 godzin później mój mąż wrócił do płaczu i błagał formy o przebaczenie .Dzisiaj jestem bardzo szczęśliwy i chcę polecić tego wspaniałego rzucającego zaklęcia każdemu, kto naprawdę potrzebuje pilnego rozwiązania swoich zerwanych związków, w których się specjalizuje 1. przywrócić utraconego kochanka 2. zdobyć ukochane jedno serce 3. pomóc samotnym ludziom znajdź partnerów 4. bądź żonaty 5. Miłość 6. Problemy małżeńskie i rozwód 7. Miłość części 8. problemy z nerkami wszelkiego rodzaju choroby, z którymi możesz się skontaktować przez WhatsApp (+2347083653387) Lub napisz do niego: lordmudaspiritualtemple@gmail.com

Wysłane przez Rosana anda (niezweryfikowany) w sob., 2021-06-19 18:24

Rok 2019/2020 był dla mnie tak trudny, że mam ochotę zniknąć. Czuję, że nie istnieję ... życie było dla mnie takie trudne ... ponieważ moja była żona mnie opuściła ... jak chciałbym znaleźć wehikuł czasu, który mnie zabierze w porę, aby zmienić moje błędy, kiedy mój związek był doskonały, kiedy mnie kochała, ale brałem wszystko za pewnik ... pokazała mi miłość i troskę, ale nie było mnie przy niej ... Byłem za innymi kobietami. zanim zdałem sobie sprawę, że jestem psem, który się nie urodził... szukam sposobu, aby ją odzyskać, ale ona odmówiła powrotu ... życie jest ciężkie bez niej ... byłem w wielu miejscach, aby ją odzyskać, ale mogłem nie, nie mogłem jej znaleźć ... dopóki nie zobaczyłem wielu wspaniałych świadectw w Internecie o wspaniałym Dr.muda.Który daje mi szczęście..po pierwsze nigdy w to nie wierzyłem, dopóki w mojej sytuacji nie zdecydowałem się spróbować ... Doprowadzę do mojej wolności tak on odda mi wolność..proszę przyjaciół przyjaciele nie wiem czy potraficie czytać moje świadectwo czy nie, ale jeśli potraficie...chcę tylko żebyście znali tego proroka Panie m uda jest zawsze tutaj, aby pomóc Ci rozwiązać problemy, które masz w życiu ... wiem, jak to jest, ponieważ życie pomyślało o mnie nauczkę, więc nie poddawaj się ... nie martw się o sytuację, w której jesteś, to jest tylko trauma, która się skończy, po prostu spróbuj Dr muda, jest naprawdę człowiekiem Bożym, pomoże ci mi uwierzyć.. Wiem, że niektórzy ludzie, którzy przeczytają ten raport, pomyślą, że to zabawne lub żart ... ale prawda jest taka, że ​​jest dobra osoba, tylko po to, aby wypróbować go w swoich problemach.. Znam dużo Ludzie, którzy mają wiele problemów ze znalezieniem rozwiązań i odpowiedzi, wypróbuj już dziś, jeśli może ci to pomóc.. lordmudaspiritualtemple@gmail.com lub Whatsapp orcall+2347083653387

Wysłane przez Petervan Mosorunk (niezweryfikowany) w pon., 2021-06-21 23:47

Witam wszystkich, którzy są tutaj, aby zeznawać, jak mój mąż zostawił mnie dla swojej byłej żony, To były zaledwie 3 lata naszego małżeństwa, Najbardziej bolesną rzeczą było to, że byłam w ciąży z naszym pierwszym dzieckiem, faktycznie myślałam, że to już koniec między nami a mną straciłem wszystko, zrobiłem wszystko, co w mojej mocy, aby go przywrócić, ale wszystko poszło na marne, tak bardzo chciałem go z powrotem z powodu miłości, jaką do niego miałem, błagałem go o wszystko, składałem obietnice, ale odmawia, zdecydowałem aby powiedzieć mojej przyjaciółce i wyjaśniliśmy jej mój problem, a ona zasugerowała, że ​​powinienem raczej skontaktować się z rzucającym zaklęcie, który pomoże mi rzucić zaklęcie, aby go sprowadzić z powrotem, nie miałem wyboru, zamiast spróbować. Wysłałem wiadomość do rzucającego zaklęcie o nazwie Dr Fayosa i zapewnił mnie, że nie ma problemu i że wszystko będzie dobrze przed 48 godzinami, rzucił zaklęcie i o dziwo 48 godzin później zadzwonił do mnie mój mąż i przeprosił za wszystko, co zrobił i obiecał mnie kochać i walczyć o naszą miłość, Byłem tak zaskoczony, że zadzwonił do mnie i powiedział tak mu żal za wszystko co się wydarzyło i chciał, żebym do niego wróciła, byłam taka szczęśliwa i pojechałam do niego, tak zaczęliśmy znowu szczęśliwie żyć razem, dzięki dr Fayosa doradzam wszystkim w tym samym problemie skontaktuj się z dr Fayosa Adres e-mail to (Fayosasolusionhome@gmail.com) lub bezpośrednio na whats-app +2348151918774

Wysłane przez Petervan Mosorunk (niezweryfikowany) w pon., 2021-06-21 23:48

Witam wszystkich, którzy są tutaj, aby zeznawać, jak mój mąż zostawił mnie dla swojej byłej żony, To były zaledwie 3 lata naszego małżeństwa, Najbardziej bolesną rzeczą było to, że byłam w ciąży z naszym pierwszym dzieckiem, faktycznie myślałam, że to już koniec między nami a mną straciłem wszystko, zrobiłem wszystko, co w mojej mocy, aby go przywrócić, ale wszystko poszło na marne, tak bardzo chciałem go z powrotem z powodu miłości, jaką do niego miałem, błagałem go o wszystko, składałem obietnice, ale odmawia, zdecydowałem aby powiedzieć mojej przyjaciółce i wyjaśniliśmy jej mój problem, a ona zasugerowała, że ​​powinienem raczej skontaktować się z rzucającym zaklęcie, który pomoże mi rzucić zaklęcie, aby go sprowadzić z powrotem, nie miałem wyboru, zamiast spróbować. Wysłałem wiadomość do rzucającego zaklęcie o nazwie Dr Fayosa i zapewnił mnie, że nie ma problemu i że wszystko będzie dobrze przed 48 godzinami, rzucił zaklęcie i o dziwo 48 godzin później zadzwonił do mnie mój mąż i przeprosił za wszystko, co zrobił i obiecał mnie kochać i walczyć o naszą miłość, Byłem tak zaskoczony, że zadzwonił do mnie i powiedział tak mu żal za wszystko co się wydarzyło i chciał, żebym do niego wróciła, byłam taka szczęśliwa i pojechałam do niego, tak zaczęliśmy znowu szczęśliwie żyć razem, dzięki dr Fayosa doradzam wszystkim w tym samym problemie skontaktuj się z dr Fayosa Adres e-mail to (Fayosasolusionhome@gmail.com) lub bezpośrednio na whats-app +2348151918774

Wysłane przez Rosana anda (niezweryfikowany) w wt., 2021-06-29 23:20

Czytałem kilka świadectw na temat rzucającego zaklęcia miłosne dr. Mudy o tym, jak pomógł wielu ludziom w przywróceniu ich byłych kochanków w ciągu 14 dni. kochanka, którego tak bardzo kocham. Zdecydowałem się z nim skontaktować, ponieważ bardzo kocham moją żonę i byliśmy osobno przez kilka miesięcy. Bardzo za nim tęskniłem, próbowałem wszystkich innych sposobów, aby go odzyskać, ale nie mogłem. Skontaktowałem się z dr mudą i powiedział mi, że mój ex wróci do mnie w ciągu najbliższych 14 dni, jeśli bardzo dobrze zastosuję się do jego instrukcji. Pan muda wtedy rozumie, jak bardzo kochałem i chciałem go z powrotem. Mój ex wrócił do mnie ponownie. Kiedy teraz piszę to świadectwo, jestem najszczęśliwszym człowiekiem na ziemi, a ja i mój chłopak żyjemy szczęśliwym życiem, a nasza miłość jest teraz silniejsza niż przed naszym zerwaniem. Wszystkie podziękowania kieruję do Pana mudy za nadmierną pracę, którą wykonał dla mnie, pomagając mi wrócić do mojej byłej żony. Chciałbym zostawić adres e-mail Lorda mudy i mam nadzieję, że zobaczysz to zeznanie i skontaktujesz się z nim, jeśli masz kochanka, którego tak bardzo chcesz odzyskać, możesz skontaktować się z nim przez help.lordmudaspiritualtemple@gmail.com lub przez WhatsApp pod numerem +2347083653387

Wysłane przez Elena Ignat (niezweryfikowany) w wt., 2021-07-06 13:07

Właśnie odzyskałam mojego byłego męża dzięki pomocy Ekspertów od zaklęć miłosnych Dr ISIKOLO. Mąż zostawił mnie dla innej kobiety, to były zaledwie 3 lata naszego małżeństwa. Najbardziej bolesne jest to, że byłam w ciąży z naszym drugim dzieckiem. Chciałem go z powrotem. Zrobiłem wszystko, co w mojej mocy, aby go sprowadzić, ale wszystko poszło na marne, obiecałem, ale odmówił. Wyjaśniłem swój problem mojej przyjaciółce, a ona zasugerowała, że powinienem raczej skontaktować się z rzucającym zaklęcie, który pomoże mi rzucić zaklęcie, aby go sprowadzić z powrotem, nie miałem wyboru, jak spróbować. Wysłałem wiadomość do rzucającego zaklęcie o nazwie DR ISIKOLO, który zapewnił mnie, że nie ma problemu i że wszystko będzie dobrze przed 48 godzinami. Rzucił zaklęcie i przywrócił miłość i więź między mną a moim mężem i wrócił do mnie po 48 godzinach. nadal jestem zachwycony rezultatem jego pracy. nie płacz już, skontaktuj się z DR ISIKOLO w celu uzyskania pomocy. Tutaj jego kontakt, e-mail: isikolosolutionhome@gmail.com Możesz również WhatsApp go na +2348133261196

Wysłane przez George Trandafir (niezweryfikowany) w sob., 2021-07-10 09:07

LOTTO, loteria, jackpot. Witam wszystkich moich widzów! Bardzo się cieszę, że mogę podzielić się tymi wspaniałymi świadectwami. Najlepszą rzeczą, jaka kiedykolwiek wydarzyła się w moim życiu, jest to, jak wygrałem na loterii mega jackpot za milion euro. Jestem człowiekiem, który wierzy, że kiedyś wygram na loterii. W końcu moje marzenia się spełniły, kiedy wysłałem e-mail do DR ISIKOLO. i powiedziałem, że potrzebuję numerów na loterię. Wydałem tyle pieniędzy na bilet, żeby mieć pewność, że wygram. Ale nigdy nie wiedziałem, że wygrywanie jest tak łatwe, aż do dnia, w którym spotkałem online rzucającego zaklęcia, o którym tak wiele osób mówiło, że jest świetny w rzucaniu zaklęć na loterii, więc postanowiłem spróbować. Skontaktowałem się z tym wspaniałym Doktorem, który rzucił zaklęcie i dał mi zwycięskie numery na loterii. Ale uwierz mi, kiedy losowania się skończyły, znalazłem się wśród zwycięzców. Wygrałem 300 000 euro. DR ISIKOLO naprawdę jesteś najlepszy, z tymi wspaniałymi Dr możesz wygrać miliony pieniędzy na loterii. Bardzo się cieszę, że teraz poznałem tego wspaniałego człowieka, na zawsze będę wdzięczny dr. Wyślij do niego e-mail, aby uzyskać własne zwycięskie numery loterii na: isikolosolutionhome@gmail.com lub WhatsApp go na +2348133261196

Wysłane przez Angelica (niezweryfikowany) w sob., 2021-07-10 09:31

Czy masz jakiś problem, który Ci przeszkadza? Chcesz wygrać na loterii? Czy masz jakąkolwiek chorobę? Masz depresję? Potrzebujesz uzdrowienia? Czy chcesz przywrócić swojego byłego? Lub musisz począć itp. Przynoszę dobre wieści;Pomoże ci dr muda wielki medium/rzucający zaklęcia.Jest bardzo dobry w zaklęciach, więc jest polecany z daleka i bliska.Porozmawiaj z nim dzisiaj, będzie mógł ci pomóc.Twoja prywatność jest umieszczone Ściśle poufne. Wyślij e-mail na adres: lordmudaspiritualtemple@gmail.com lub WhatsApp Dr muda na +2347083653387. Nie umieraj z powodu swojej choroby, wypowiedz się ... zasługujesz na szczęście!

Wysłane przez Fynn karp (niezweryfikowany) w śr., 2021-07-28 20:33

Witam widzów, mój mąż zostawił mnie dla innej kobiety po roku naszego małżeństwa. Desperacko go potrzebowałam, bo tak bardzo go kochałam. Bardzo się zmartwiłem i potrzebowałem pomocy. W ten wierny dzień, gdy przeglądałem internet, natknąłem się na szczególne świadectwo, więc poczułem, że powinienem spróbować. Skontaktowałem się z nim, a on powiedział mi, co mam robić, a ja to zrobiłem, a następnie wykonał dla mnie zaklęcie powrotu miłości. 28 godzin później mój mąż wrócił do mnie płacząc i błagając o przebaczenie. Dzisiaj jestem bardzo szczęśliwy i chcę polecić tego wspaniałego rzucającego zaklęcia każdemu, kto naprawdę potrzebuje pilnego rozwiązania swoich zerwanych związków, w których się specjalizuje 1. przywrócić utraconego kochanka 2. zdobyć serce ukochanej osoby 3. pomóc singielowi ludzie, aby znaleźć partnerów 4. być w związku małżeńskim 5. atrakcyjność miłosna 6. problemy małżeńskie i rozwód 7. część miłosna 8. problemy z nerkami wszelkiego rodzaju choroby, z którymi możesz się skontaktować przez WhatsApp (+2347083653387) lub wysłać e-mail na adres: lordmudaspiritualtemple@gmail. com

Wysłane przez Clara Clark (niezweryfikowany) w ndz., 2021-08-08 06:38

Zerwanie jest bolesne, czasami udajemy, że jesteśmy wielcy, ale tak nie jest. Walcząc o odzyskanie ukochanej osoby, walczymy również o odzyskanie naszej radości i szczęścia. Kiedy mój roczny chłopak ze mną zerwał, ledwo mogłam mówić bez płaczu. Czułem się odrzucony i przygnębiony, a także nie wiedziałem, co robić. Nie wiedziałem, czy uda mi się go odzyskać, a niepokój był nie do zniesienia. Surfowałam po Internecie i czytając artykuły i strony internetowe o niezliczonych zaklęciach natknęłam się na Dr mudę przez Whatsapp (+234-7083653387). Chciałam odzyskać nasz związek, a PAN MUDA zapewnił mnie, że mój chłopak do mnie wróci. Postąpiłem więc zgodnie z instrukcjami i planami, które przygotował dla mnie PAN MUDA i w ciągu 48 godzin znów byliśmy razem i tak się zakochaliśmy! Wiem, że nie zawsze dzieje się to tak szybko, ale syn kudi powiedział, że zaklęcia są skuteczne i tak się stało! Jestem ogromnie wdzięczna i mogę śmiało powiedzieć, że jeśli jesteś rozwiedziona i chcesz odzyskać tę osobę, skontaktuj się z nim, ponieważ PAN MUDA trzyma się swoich słów, a także socjalizuje się w zaklęciach, które sprawiają, że towarzyszka zajdzie w ciążę, aby uzdrowić wszystkie choroby lub choroby, wygraj na loterii ETC, nigdy nie zapomnę jak mi pomógł. Wyślij do niego e-mail (lordmudaspiritualtemple@gmail.com), a proces Cię przekona

Wysłane przez ANDY LAW (niezweryfikowany) w śr., 2021-08-11 23:42

Witam wszystkich, bardzo się cieszę, że mogę podzielić się ze wszystkimi moim niezapomnianym doświadczeniem, w jaki sposób dr ADELEKE pomógł mi rzucić zaklęcie, które uczyniło kobietę, którą zawsze kochałem, ale nigdy nie zwróciłem jego uwagi, w końcu odwzajemnił się potężnym zaklęciem dr. ADELEKE .... to była tylko niespodzianka, bo to było marzenie kobiety, które chcę mieć w swoim życiu i w końcu się spełniło po moim spotkaniu z dr ADELEKE .... Dr ADELEKE jest na WhatsApp, jeśli masz jakiś problem, który Ci przeszkadza ( +27740386124) lub e-mail (aoba5019@gmail.com). Pomoc dr ADELEKE nie ma sobie równych. Podziękujesz mi później

Wysłane przez Roseline (niezweryfikowany) w pon., 2021-08-16 09:23

Zerwanie jest bolesne, czasami udajemy, że jesteśmy wielcy, ale tak nie jest. Walcząc o odzyskanie ukochanej osoby, walczymy również o odzyskanie naszej radości i szczęścia. Kiedy mój roczny chłopak ze mną zerwał, ledwo mogłam mówić bez płaczu. Czułem się odrzucony i przygnębiony, a także nie wiedziałem, co robić. Nie wiedziałam, czy uda mi się go odzyskać, a niepokój był nie do zniesienia. Surfowałam po Internecie i czytając artykuły i strony internetowe o niezliczonych zaklęciach natknęłam się na Dr mudę przez Whatsapp (+234-7083653387). Chciałam odzyskać nasz związek, a PAN MUDA zapewnił mnie, że mój chłopak do mnie wróci. Postąpiłem więc zgodnie z instrukcjami i planami, które przygotował dla mnie PAN MUDA i w ciągu 48 godzin znów byliśmy razem i tak się zakochaliśmy! Wiem, że nie zawsze dzieje się to tak szybko, ale syn kudi powiedział, że zaklęcia są skuteczne i tak się stało! Jestem ogromnie wdzięczna i mogę śmiało powiedzieć, że jeśli jesteś rozwiedziona i chcesz odzyskać tę osobę, skontaktuj się z nim, ponieważ PAN MUDA trzyma się swoich słów, a także socjalizuje się w zaklęciach, które sprawiają, że towarzyszka zajdzie w ciążę, aby uzdrowić wszystkie choroby lub choroby, wygraj na loterii ETC, nigdy nie zapomnę jak mi pomógł. Wyślij do niego e-mail (lordmudaspiritualtemple@gmail.com), a proces Cię przekona

Wysłane przez Prof remmy (niezweryfikowany) w sob., 2021-09-11 14:39

Find your soulmate Bring back your lost love Make yourself attractive and charismatic Bind the love of your desire forever Get him to realize your love Drive him crazy for you You can pick up the phone right now and call us or chat on +27660670249 OUR SERVICES Love Spells That Work In Minutes (NO Ingredients) Spells of Love That Work In 24 Hours For Women Only Ritual Love Chants To Bring Him Back (Cast NOW…!) Return love spell to stop cheating Top Black magic to return an ex-lover Psychic Remmy’s Candle love spell to get back together Powerful Break Up Spell Ritual To Solve Love Problems Best Voodoo spell to bring back lost love Love Spell Rituals To Bring Back A Lover (FAST Results) https://www.psychicremmy.com/

Wysłane przez ANITA MUR (niezweryfikowany) w wt., 2021-09-28 15:46

Mąż zostawił mnie dla młodszej kobiety i byłam zdruzgotana. To było tak, jakby miała go pod wpływem złego zaklęcia, Saul z dnia na dzień zwrócił się przeciwko mnie bez żadnego ostrzeżenia. Zdarzyło się to w zeszłym roku, byłem zdesperowany, więc korzystałem z każdej strony rzucania zaklęć, którą udało mi się znaleźć, bez żadnych rezultatów. Przyjaciel wysłał mnie do dr Adeleke i skontaktowałem się z nim. Zaczął ze mną pracować w czerwcu. Dzięki całej jego wspaniałej pracy, mój mężczyzna i ja znów jesteśmy razem. Jestem tak szczęśliwy i zaszczycony, że mam po swojej stronie tak wspaniałą osobę jak ty. Dziękuję Ci! Skontaktuj się z aoba5019@gmail.com i na WhatsApp: + 27740386124

Wysłane przez ANITA MUR (niezweryfikowany) w śr., 2021-09-29 11:31

Mąż zostawił mnie dla młodszej kobiety i byłam zdruzgotana. To było tak, jakby miała go pod wpływem złego zaklęcia, Saul z dnia na dzień zwrócił się przeciwko mnie bez żadnego ostrzeżenia. Zdarzyło się to w zeszłym roku, byłem zdesperowany, więc korzystałem z każdej strony rzucania zaklęć, którą udało mi się znaleźć, bez żadnych rezultatów. Przyjaciel wysłał mnie do dr Adeleke i skontaktowałem się z nim. Zaczął ze mną pracować w czerwcu. Dzięki całej jego wspaniałej pracy, mój mężczyzna i ja znów jesteśmy razem. Jestem tak szczęśliwy i zaszczycony, że mam po swojej stronie tak wspaniałą osobę jak ty. Dziękuję Ci! Skontaktuj się z aoba5019@gmail.com i na WhatsApp: + 27740386124

Wysłane przez laurie barrows (niezweryfikowany) w pt., 2021-10-08 15:36

Mój mąż wrócił do domu kilka tygodni temu. W tej chwili idziemy razem na poradnictwo, modlitwę i czytanie nabożeństw oraz uczęszczamy do kościoła. Powiedział mi, że jest mu przykro z powodu tego, jak mnie zranił i że naprawdę mnie kocha. Nadal stoję jako mój mąż. Dla tych, którzy mają nadzieję, że ich bliscy wrócą do domu! skontaktuj się z dr Adeleke, a on przywróci twoje małżeństwo, tak jak zrobił to dla mnie. Jego adres e-mail to (aoba5019@gmail.com) lub WhatsApp (+27740386124). Skontaktuj się z nim już dziś, jeśli potrzebujesz jego pomocy w swoim związku lub w jakimkolwiek innym przypadku. 1) Zaklęcia miłosne 2) Utracone zaklęcia miłosne 3) Zatrzymaj zaklęcia rozwodowe 4) Zaklęcia ślubne 5) Zaklęcie ciąży 6) Łamanie zaklęć 7) Zaklęcie śmierci 8.) Chcesz awansować w swoim biurze 9) chcesz zadowolić swojego kochanka 10) Loteria Skontaktuj się z tym wspaniałym człowiekiem, jeśli masz jakiekolwiek problemy, aby uzyskać trwałe rozwiązanie przez (+27740386124)

Wysłane przez Buma Agba (niezweryfikowany) w pon., 2021-10-18 06:31

Witam wszystkich mam na imię Buma ze Stanów Zjednoczonych. Życie było bezbarwne, zanim dr Adeleke Oba pomogła mi zaklęciem miłosnym połączyć się z ojcem moich dzieci. Moja wola życia i cieszenia się życiem powróciła teraz, gdy moja rodzina została ocalona. Już nigdy nie poczuję się samotna. Dziękuję dr Adeleke Oba za sprowadzenie mojego męża z powrotem do mnie. Każdemu, kto zmaga się w małżeństwie lub związku, polecam dzisiaj dr Adeleke Oba. Wiem, że może rozwiązać twój problem, ponieważ jestem żywym świadkiem jego wspaniałej pracy. Skontaktuj się z dr Adeleke Oba, on również rozwiąże Twój problem. E-mail: aoba5019@gmail.com Zadzwoń/numer Whatsapp: +27740386124

Wysłane przez Buma Agba (niezweryfikowany) w pon., 2021-10-18 06:31

Witam wszystkich mam na imię Buma ze Stanów Zjednoczonych. Życie było bezbarwne, zanim dr Adeleke Oba pomogła mi zaklęciem miłosnym połączyć się z ojcem moich dzieci. Moja wola życia i cieszenia się życiem powróciła teraz, gdy moja rodzina została ocalona. Już nigdy nie poczuję się samotna. Dziękuję dr Adeleke Oba za sprowadzenie mojego męża z powrotem do mnie. Każdemu, kto zmaga się w małżeństwie lub związku, polecam dzisiaj dr Adeleke Oba. Wiem, że może rozwiązać twój problem, ponieważ jestem żywym świadkiem jego wspaniałej pracy. Skontaktuj się z dr Adeleke Oba, on również rozwiąże Twój problem. E-mail: aoba5019@gmail.com Zadzwoń/numer Whatsapp: +27740386124.

Wysłane przez Zola La Rosa (niezweryfikowany) w pt., 2021-10-29 17:00

Nazywam się Zola La Rosa, widziałam w internecie komentarz o tym, jak dr Adeleke Oba sprowadziła swojego męża, który wyjechał na miesiące. Skontaktowałem się z dr Adeleke Oba, powiedział mi, co mam robić i zrobiłem zgodnie z jego instrukcjami. Na początku bałam się, ale zgodnie z tym, co powiedział: „Twój mąż wróci za 48 godzin” I tyle, nagle wszystko się zmieniło. Teraz znów jestem szczęśliwy. Możesz skontaktować się z Adeleke Oba pocztą. aoba5019@gmail.com Tekst WhatsApp +27740386124

Wysłane przez Maria Nowak (niezweryfikowany) w ndz., 2021-11-14 10:19

Widziałam w sieci komentarz, jak UDAMA ADA sprowadziła swojego męża, który wyjechał na tygodnie. Skontaktowałem się z Buddą, powiedział mi co mam robić i zrobiłem zgodnie z jego instrukcjami. To wszystko, nagle wszystko się zmieniło. Teraz znów jestem szczęśliwy. Jeśli przeżywasz trudne chwile w swojej rodzinie, firmie i życiu, możesz skontaktować się z UDAMA ADA poprzez e-mail: ( udamaada@gmail.com ) Tekst WhatsApp +27 (658) 978-226

Wysłane przez Maria Nowak (niezweryfikowany) w ndz., 2021-11-14 10:22

Widziałam w sieci komentarz, jak UDAMA ADA sprowadziła swojego męża, który wyjechał na tygodnie. Skontaktowałem się z Buddą, powiedział mi co mam robić i zrobiłem zgodnie z jego instrukcjami. To wszystko, nagle wszystko się zmieniło. Teraz znów jestem szczęśliwy. Jeśli przeżywasz trudne chwile w swojej rodzinie, firmie i życiu, możesz skontaktować się z UDAMA ADA poprzez e-mail: ( udamaada@gmail.com ) Tekst WhatsApp +27 (658) 978-226

Wysłane przez anonymous (niezweryfikowany) w czw., 2021-11-25 22:34

Mój mąż i ja jesteśmy małżeństwem od około 7 lat. Byliśmy szczęśliwym małżeństwem z dwójką dzieci, chłopcem i dziewczynką. 3 miesiące temu zaczęłam zauważać u niego jakieś dziwne zachowanie, a kilka tygodni później dowiedziałam się, że mój mąż się z kimś spotyka. Zaczął wracać do domu późno z pracy, już prawie nie dbał o mnie i dzieci. Czasami wychodzi i nawet nie wraca do domu przez jakieś 2-3 dni. Zrobiłem wszystko, co mogłem, aby rozwiązać ten problem, ale wszystko na próżno. Bardzo się zmartwiłem i potrzebowałem pomocy. Kiedy pewnego dnia przeglądałem Internet, natknąłem się na stronę, która sugerowała, że ​​DR OKASIA może pomóc rozwiązać problemy małżeńskie, przywrócić zerwane relacje i tak dalej. Pomyślałem więc, że powinienem spróbować. Skontaktowałem się z nim i rzucił dla mnie zaklęcie. Dwa dni później mój mąż przyszedł do mnie i przeprosił za wyrządzone krzywdy i obiecał, że nigdy więcej tego nie zrobi. Od tego czasu wszystko wróciło do normy. Moja rodzina i ja znów żyjemy razem szczęśliwie.. Wszystko dzięki DR OKASII. Jeśli potrzebujesz rzucającego zaklęcie, który potrafi rzucić zaklęcie, które naprawdę działa, sugeruję, abyś się z nim skontaktował. On cię nie zawiedzie. To jest jego e-mail: (okasiatempleofsolutioncenter@gmail.com) lub WhatsApp go (+2347026824593) Specjalizował się w następujących zaklęciach: * ZAKLĘCIA MIŁOŚCI * ZAKLĘCIA MAŁŻEŃSKIE * ZAKLĘCIA PIENIĘDZY * ZAKLĘTY NA PIĘKNO * ZAKLĘCIA NA WZBOGACENIE * ZAKLĘCIA SEKSUALNE * ZAKLĘCIA LECZENIA HIV * ZAKLĘCIA KASYNA * USUŃ Klątwy * ZAKLĘCIA OCHRONNE * ZAKLĘCIA LOTERIA * ZAKLĘCIA SZCZĘŚCIA * ZAKLĘCIA PŁODNOŚCI Dzięki https://lovespellofokasia.atlassian.net/jira/people/team/0aec75a0-1130-407a-b9c4-1fa51a3736a9

Wysłane przez clara (niezweryfikowany) w pt., 2021-11-26 01:20

Cieszy moje serce, że mam do kogo zawsze biec, bez względu na moją sytuację życiową. DR OKASIA to Bóg w ludzkim ciele, który nigdy nikogo nie zawiódł, bo jestem żywym świadkiem jego dobrych uczynków. Od ponad 2 lat jestem w separacji z moją kobietą i myślałam, że wszystko straciłam, dopóki nie zostałam skierowana do DR OKASII, która pomogła mi odzyskać utracony związek z moją kobietą w ciągu 48 godzin. OKASIA przygotowała dla mnie zaklęcie pojednania, które przywróciło moją kobietę i teraz łączy nas dużo więcej miłości i szczęścia. Nie bądź sceptyczny, ponieważ przeszedłem przez to i możesz być następnym szczęściarzem, który odzyska małżonka na zawsze w ciągu 48 godzin. Kimkolwiek jesteś i potrzebujesz pomocy, nie wahaj się i skontaktuj się teraz z DR OKASIA poprzez jego Email; okasiatempleofsolutioncenter@gmail.com lub przez WhatsApp lub Viber na: (+2347026824593)

Wysłane przez danielle (niezweryfikowany) w wt., 2021-11-30 11:36

Chcę podziękować bardzo miłej i potężnej wróżce, która przywróciła moją byłą żonę, która mnie zostawiła, powiedziała mi, że chce być sama i zostawiła mnie i dzieci. Codziennie byłem zdruzgotany. Ciągle myślę, jak bym bez niej żył online, kiedy znalazłem stronę Priest Ade, skontaktowałem się z nim. Powiedział mi, żebym się nie martwił, że wróci za 24 godziny po tym, jak rzuci zaklęcie miłosne. Miałem jednak pewne wątpliwości, ale właśnie zrobiłem wszystko, co polecił i miałem trochę wiary, największa niespodzianka następnego dnia wróciła do mnie i rodziny powiedziała mi, że jest smutna, ponieważ nie mogła zajść w ciążę, odkąd próbowaliśmy, ale dr okasia rozwiązała również, że teraz jest w 3 tygodniu ciąży jestem bardzo podekscytowana i bardzo polecić mu, że jest potężny i może również pomóc w różnych problemach, napisz do niego teraz na adres okasiampleofsolutioncenter@gmail.com LUB WhatsApp (+2347026824593)

Wysłane przez Sara Nicon (niezweryfikowany) w ndz., 2022-01-09 00:40

Czy masz nieporozumienie ze swoim kochankiem, które doprowadziło do zerwania i próbowałeś się z nim pogodzić, ale on/ona nie daje Ci pozytywnej odpowiedzi i czujesz, że coś jest nie tak w twoim związku i potrzebujesz szybkiego rozwiązania , skontaktuj się dzisiaj z dr Ajayi i dopilnuj, aby twoje życie miłosne wróciło do najlepszego z twoim byłym, dr Ajayi pomógł mi przywrócić spokój w moim domu, ponieważ mój mąż zostawił mnie na rok i mieszkał z inną kobietą i nigdy nie chciał wrócił do domu, ale z pomocą rzucającego zaklęcie dr Ajayi wrócił do domu po 3 dniach po tym, jak dr Ajayi wykonał potężne zaklęcie przywracające. Więc jeśli potrzebujesz szybkiego rozwiązania w swoim związku lub małżeństwie z pomocą rzucającego zaklęcia, skontaktuj się teraz z dr Ajayi na e-mail : drajayi1990@gmail.com lub Viber / Whatsapp : +2347084887094 Może również wykonać następujące zaklęcie poniżej 1. Zaklęcie loterii 2 zioła na powiększenie penisa 3. Zaklęcie, aby wygrać sprawę w sądzie 4. zaklęcie ciąży itp..

Wysłane przez Emma Clarke (niezweryfikowany) w sob., 2022-01-15 15:10

Dzień dobry, nazywam się Emma. Jestem tutaj, aby zeznawać o czarodzieju, którego poznałem w Internecie, który pomógł mi w uratowaniu mojego małżeństwa, które już się rozpadło. Spotykam się z nim online i nazywa się UDAMA ADA, powiedział mi, żebym nie martwiła się o mojego męża, że powinnam mu zaufać, że mój mąż wróci do mnie w ciągu 2 dni, co zrobiłam i dostałam rzeczy, na które potrzebował zaklęcia ja, teraz znów jestem szczęśliwa, bo mój mąż jest tu obok mnie i znów jesteśmy razem szczęśliwi. Chcę powiedzieć, że Bóg zapłać obficie amen. możesz skontaktować się z nim przez (+27 65 897 8226) lub e-mailem (udamaada@gmail.com). Powiedział, że leczy również wszelkiego rodzaju choroby, do których też można się do niego zwrócić po więcej szczegółów.

Wysłane przez Jessica (niezweryfikowany) w sob., 2022-01-22 05:14

Jestem tak podekscytowana, że znalazłam rzucającego zaklęcie, który jest prawdziwy, uczciwy i robi to, co obiecał. Mój mąż potrzebował 24 godzin, aby wrócić po 5 latach rozwodu… Błogosławcie was i mój Boże, abyście byli bezpieczni i zdrowi. Ten człowiek jest prawdziwy, nazywa się Dr Adiba, możesz szukać jego pomocy w każdym związku, małżeństwie lub problemach życiowych, jego WhatsApp to: +2348121679318. Nazywam się Lori Martinez i to jest moja prawdziwa historia życia, Dr Adiba jest uczciwym czarodziejem

Wysłane przez Henri Ifans (niezweryfikowany) w wt., 2022-01-25 03:47

Dzień dobry kolegom nie znam twojej obecnej sytuacji ale chcę żebyście wiedzieli że nie jest to problem bez rozwiązania jeśli tylko szukacie pomocy we właściwych miejscach, ja miałam kłopoty w moim domu małżeńskim które trwają ponad 6 miesięcy , moja żona prosiła o rozwód, bo przyłapała mnie z inną kobietą, której do tej pory żałowałem, nigdy nie chce pojednania, więc nie pozostało mi nic innego, jak szukać pomocy, gdy natknąłem się w Internecie na dr Ajayi, który jest wspaniałym rzucającym zaklęcia, wyjaśniłem mu swoją sytuację, a on powiedział mi, co należy zrobić, aby przywrócić spokój w moim domu, zastosowałem się do jego instrukcji do końca i dziś jestem szczęśliwym człowiekiem, moja żona mi wybaczyła i dokumenty rozwodowe zostały podarte. Jeśli potrzebujesz pomocy rzucającego zaklęcia, aby rozwiązać problem w związku, Dr jest niezawodnym człowiekiem i wierzę, że może ci pomóc, skontaktuj się z nim na Whatsapp / Viber: +2347084887094 lub e-mail: drajayi1990@gmail.com, On również sprawia, że zioła na różne choroby

Wysłane przez Jenna (niezweryfikowany) w ndz., 2022-01-30 05:23

Cześć, nazywam się Jenna, chcę podzielić się moim niesamowitym doświadczeniem z największym rzucającym zaklęcia, dr Oluwą, mój mąż mnie zdradzał, a kiedy dowiedziałem się, że pokłóciliśmy się, co doprowadziło do jego rozwodu, płakałem i zachorowałem, kiedy szukałem cytatów miłosnych w Internecie widziałem ludzi rozmawiających o nim i jego wspaniałej pracy, której sprawa była podobna do mojej, zostawili jego dane kontaktowe, skontaktowałem się z nim i powiedział mi, żebym się nie martwił, że po 24 godzinach anuluje rozwód i wróci do mnie po tym, jak zrobiłam wszystko, o co mnie prosił, ku mojemu największemu zdziwieniu następnego dnia wieczorem, to mój mąż ukląkł błagając mnie, abym go przyjęła z powrotem,dziękuję jeszcze raz dr Oluwa, rzeczywiście jesteś dla mnie błogosławieństwem, może też ci pomóc. Skontaktuj się z nim przez whatsapp (+2348121936718) ON JEST LEGIT

Wysłane przez Jessica (niezweryfikowany) w czw., 2022-02-03 16:43

Jestem bardzo wdzięczna i pragnę podzielić się moim świadectwem. Jestem bardzo podekscytowany, że trafiłem na The Great Dr Oluwa. Pomógł mi rzucić bardzo silne zaklęcie miłosne, które pomogło mi sprowadzić mojego byłego. Mój były wcześniej zostawił mnie z dwójką wspaniałych dzieci i uciekł z młodszym kochankiem, a jego akcja tak mnie zdewastowała. Ale wszystko dzięki The Great Dr Oluwa, która pomogła mi rzucić zaklęcie miłosne, które sprowadza mojego byłego z powrotem do mnie do domu. Jesteśmy teraz jedną wielką rodziną i jesteśmy razem szczęśliwi. To jest jego numer WhatsApp: +2348121936718 dla wszystkich twoich duchowych problemów, rozwiąże je za ciebie. KOCHAM WAS WSZYSTKICH❤

Wysłane przez anonymous (niezweryfikowany) w pon., 2022-02-07 15:04

Chcę podziękować bardzo miłej i potężnej wróżce, która przywróciła moją byłą żonę, która mnie zostawiła, powiedziała mi, że chce być sama i zostawiła mnie i dzieci. Codziennie byłem zdruzgotany. Ciągle myślę, jak bym bez niej żył online, kiedy znalazłem stronę Priest Ade, skontaktowałem się z nim. Powiedział mi, żebym się nie martwił, że wróci za 24 godziny po tym, jak rzuci zaklęcie miłosne. Miałem jednak pewne wątpliwości, ale właśnie zrobiłem wszystko, co polecił i miałem trochę wiary, największa niespodzianka następnego dnia wróciła do mnie i rodziny powiedziała mi, że jest smutna, ponieważ nie mogła zajść w ciążę, odkąd próbowaliśmy, ale dr okasia rozwiązała również, że teraz jest w 3 tygodniu ciąży jestem bardzo podekscytowana i bardzo polecić mu, że jest potężny i może pomóc tobie również w różnych problemach, napisz do niego teraz na adres okasiampleofsolutioncenter@gmail.com LUB WhatsApp (+2347026824593

Wysłane przez Melissa (niezweryfikowany) w sob., 2022-02-12 12:32

PILNE I SKUTECZNE ZAKLĘCIA MIŁOŚCI, ABY POZYSKAĆ BYŁĄ KOCHANKĘ, BYŁEGO MĘŻA/CHŁOPAKA LUB BYŁĄ ŻONĘ/DZIEWCZYNĘ I LECZYĆ NIEPŁODNOŚĆ, KTÓRA DZIAŁA W CIĄGU 24 GODZIN. Skontaktuj się z DR OLUWA przez e-mail: oluwasolutionhome008@gmail.com LUB WhatsApp: +2348121936718 Witam wszystkich, nazywam się Melissa ze Stanów Zjednoczonych. Życie było bezbarwne, zanim DR OLUWA pomógł mi za pomocą zaklęcia miłosnego zjednoczyć się z ojcem moich dzieci. Bardzo się cieszę, że mój mężczyzna wrócił, a moja rodzina została uratowana. Już nigdy nie poczuję się samotna. Dziękuję DR OLUWA za sprowadzenie do mnie męża. Każdemu, kto zmaga się w małżeństwie lub związku, dziś polecam Wam DR OLUWĘ. Wiem, że może rozwiązać twój problem, ponieważ jestem żywym świadkiem jego wspaniałej pracy. Skontaktuj się z DR OLUWA, on i tak rozwiąże Twój problem. E-mail: oluwasolutionhome008@gmail.com Numer WhatsApp: +2348121936718 More about leczyć

Wysłane przez Joanna (niezweryfikowany) w czw., 2022-02-24 23:21

To jest niesamowite!! Wciąż wyobrażam sobie, jak DR OLUWA sprowadziła do mnie mojego męża w ciągu zaledwie 24 godzin. Nikt nigdy nie mógł mnie wmówić, że istnieje prawdziwy czarodziej, który naprawdę działa. Kiedy skontaktowałam się z DR OLUWĄ w sprawie miłosnego zaklęcia dla mnie i mojego męża, który powiedział, że nie ma ze mną nic wspólnego, ale dzisiaj z radością informuję, że ten rzucający zaklęcie ma moc kochankowie z powrotem, bo teraz jestem szczęśliwa z mężem. Każdemu, kto czyta to Świadectwo i potrzebuje jakiejkolwiek pomocy, DR OLUWA może również zaoferować wszelkiego rodzaju pomoc, jak Zjednoczenie szalonego związku małżeńskiego, Sprawy sądowe, Zaklęcie Ciąża, Ochrona duchowa i wiele innych. Możesz Whatsapp/call:+2348121936718 lub e-mail: oluwasolutionhome008@gmail.com.

Wysłane przez Joanna (niezweryfikowany) w ndz., 2022-02-27 21:31

To jest niesamowite!! Wciąż wyobrażam sobie, jak DR OLUWA sprowadziła do mnie mojego męża w ciągu zaledwie 24 godzin. Nikt nigdy nie mógł mnie wmówić, że istnieje prawdziwy czarodziej, który naprawdę działa. Kiedy skontaktowałam się z DR OLUWĄ w sprawie miłosnego zaklęcia dla mnie i mojego męża, który powiedział, że nie ma ze mną nic wspólnego, ale dzisiaj z radością informuję, że ten rzucający zaklęcie ma moc kochankowie z powrotem, bo teraz jestem szczęśliwa z mężem. Każdemu, kto czyta to Świadectwo i potrzebuje jakiejkolwiek pomocy, DR OLUWA może również zaoferować wszelkiego rodzaju pomoc, jak Zjednoczenie szalonego związku małżeńskiego, Sprawy sądowe, Zaklęcie Ciąża, Ochrona duchowa i wiele innych. Możesz Whatsapp/call:+2348121936718 lub e-mail: oluwasolutionhome008@gmail.com.