Ostatnie dni zapisów online na drugi Bieg Kazimierski im. Jana Pawła II! Zarejestruj się już dziś, by 14 maja przebiec malowniczą, atestowaną przez PZLA trasę na dystansie 10 km w Kazimierzu Dolnym.  W pierwszej edycji wydarzenie przyciągnęło uwagę blisko 550 biegaczy.

Dlaczego warto startować w II Biegu Kazimierskim im. Jana Pawła II (www.biegkazimierzdolny.pl)?

Ponieważ pierwsza edycja wyszła kapitalnie. Mogliśmy poczuć lokalny klimat, a samo wydarzenie było nie tylko eventem sportowym, ale też dało nam możliwość odpoczynku od codzienności, spędzenia czasu z rodziną i przyjaciółmi w miasteczku biegacza w samym sercu Kazimierza Dolnego.

Wydarzenie jest pierwszym biegiem triady „Biegaj’MY z DEM’a”, z którą podróż będziemy kontynuować 25 czerwca br. podczas III Biegu Konstancińskiego im. Piotra Nurowskiego i 3 września br. w trakcie Skierniewickiego Biegu im. Edmunda Jaworskiego, a potem 23 września br. wystartujemy w II Biegu na Kopiec Powstania Warszawskiego.

Pilotem trasy jest znany Reprezentant Orłów Kazimierza Górskiego, Grzegorz Lato.

W trakcie wydarzenia prowadzona będzie licytacja koszulki z podpisami Orłów Górskiego na rzecz małego Frania – walczącego o zdrowie i życie Syna Strażaka z Kazimierza Dolnego.

TRASA BIEGU

Zachęcamy do zapoznania się z trasą biegu. Przygotujcie się na podbiegi i zbiegi, które są wizytówką imprezy i w pierwszej edycji dały ogromną satysfakcję wszystkim startującym.

WIZUALIZACJA MEDALU

WIZUALIZACJA KOSZULKI BIEGOWEJ

BIURO ZAWODÓW, REJESTRACJA ONLINE I STACJONARNA, DEPOZYT

Rejestracja z opłatami online dostępna do 11 maja 23:59 pod linkiem: https://online.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php?zawody=2742

Cena pakietu startowego: 70 zł brutto

Biuro Zawodów

Kazimierski Ośrodek Kultury, Promocji i Turystyki
ul. Lubelska 12, 24-120 Kazimierz Dolny
Czynne:

  • 13 maja (sobota) 12:00 - 19:00
  • 14 maja (niedziela) 8:00 - 13:00

Zapis i rejestracja w biurze zawodów: 100 zł brutto

Depozyt

Kazimierski Ośrodek Kultury, Promocji i Turystyki
ul. Lubelska 12, 24-120 Kazimierz Dolny
Czynny:

  • 14 maja (niedziela) 8:00 - 17:00

Miasteczko Biegacza

Dla maluchów czekać będzie strefa zabaw dla dzieci zawierająca duże dmuchane zabawki, takie jak mega zjeżdżalnia, mega piłkarzyki i zamek. Biorąc pod uwagę I edycję, na dzieci najprawdopodobniej czekać będzie też słodka przekąska.

 

Dla zmęczonych biegiem zawodników oraz dla kibiców czekać będzie strefa grilla z darmowym posiłkiem regeneracyjnym dla zawodników w wersji mięsnej lub wegetariańskiej.

 

Czekając na nagrody będziecie mogli odpocząć przed sceną na wygodnych pufach i leżakach. Pamiętajcie, że warto pozostać do samego końca!

RELACJA Z WYDARZENIA, FOTKI, FILMY

Wydarzenie relacjonowane będzie na portalach biegowych oraz przez lokalne media, które objęły Patronat Medialny nad wydarzeniem, a imprezę poprowadzi znany komentator sportowy Tomasz Jasina. Przygotowana zostanie również relacja wideo oraz obszerna fotorelacja.

AGENDA

11:00 - start imprezy
11:00 - 12:00 - Program Artystyczny
12:00 - 13:00 - Msza Święta w intencji Jana Pawła II, poczet sztandarowy Wojska Polskiego z WSOSP Dęblin
13:00 - 13:15 - Rozgrzewka prowadzona przez Sports Empire
13:15 - 13:29 - Ustawiamy się na linii START
13:30 - 15:00 - Bieg Kazimierski im. Jana Pawła II 10 km ATEST PZLA
15:00 - 16:00 - Przerwa na posiłek regeneracyjny (talony w pakietach startowych!), Występ Orkiestry Wojskowej, Musztra Paradna
16:00 - 17:30 - Celebracja Zawodników
18:00 - Zakończenie Imprezy

Organizatorem II Biegu Kazimierskiego im. Jana Pawła II jest DEM’a Promotion Polska, specjalizująca się od 22 lat we wsparciu sprzedaży, merchandisingu, akcjach promocyjnych i w realizacji eventów. Dyrektorem biegu jest Maciej Polkowski, znany dziennikarz sportowy, redaktor naczelny Przeglądu Sportowego w latach 1990-1994.

Dyskusja

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.