Kim jest Disowskyy? Disowskyy to bardzo popularny YouTuber, który swoimi filmami dociera do ogromnej społeczności fanów gier. To co spodobało się naszej redakcji, to fakt, że Disowskyy oprócz tworzenia filmów nt. gier, bardzo często przemyca treści związane z bieganiem i motywuje innych do działania. I to lubiMY najbardziej, dlatego dziś prezentujemy Wam krótki wywiad. O bieganiu rzecz jasna!


Co Cię zmotywowało do biegania i skąd wziął się pierwszy bodziec?

Głównym bodźcem, który mnie zmotywował do biegania były moje zdjęcia z czasów gdy jeszcze byłem bokserem. W pewnym momencie pomyślałem sobie, że chcę znowu wyglądać tak jak kiedyś i może wrócić do życia sportowca.

Jak wyglądają Twoje treningi i jak często trenujesz w tygodniu?

Staram się by moje treningi były dostosowane do mojej obecnej formy. Jednak psychika często podpowiada mi, bym przebiegł jeszcze ten jeden kilometr, nawet jeśli nogi już nie są w stanie. Jeżeli chodzi o częstotliwość treningów to staram się to robić gdy tylko mogę, uwzględniając przy tym dni na regenerację nóg. Nie zapominam również o diecie oraz innych partiach ciała.

Co daje Ci bieganie?

Daje mi ogromną satysfakcję z osiągania wyznaczonych celów. To już nie jest tylko bieg po kolejny kilometr czy zmniejszenie centymetrów w pasie. Bieganie daje mi możliwość walki z samym sobą oraz doskonalenie siebie.

Czy docelowo chcesz inspirować innych do biegania i jakie masz marzenie związane z tą aktywnością?

Jestem związany ze społecznością graczy i to właśnie ich staram zmotywować do ruszenia się z domu. Nawet jeśli jedna osoba, którą zmotywuję zdecyduje się trenować – jest to ogromnym sukcesem dla mnie. Marzeń związanych z tą aktywnością raczej nie mam, prędzej mogę powiedzieć o postawionych sobie celach.

Czy robisz coś oprócz biegania?

Na co dzień zajmuję się rozwijaniem mojego kanału w serwisie YouTube. W wolnym czasie staram się skupić na szlifowaniu formy fizycznej.

Jaki jest Twój cel biegowy? Co chciałbyś osiągnąć?

Mój cel biegowy to zejście poniżej czterdziestu minut na dziesięć kilometrów. Jeżeli osiągnę ten czas to będę mógł stawiać przed sobą trudniejsze wyzwania. Możliwe, że bieganie będzie podstawą dla mnie by powrócić do boksu.


Disowskyy.

Dyskusja

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.

Wysłane przez IzuśkaMspXdd (niezweryfikowany) w sob., 2016-09-03 20:47

Tsa...Czytam to i myśle sobie czy to prawda,że youtuberzy gdy nagrywają siedzą bez spodni (sam to diss powiedział)Ale np:Blowek ma spodnie przy nagrywaniu hihi^^;)Weź na yt wróć do fnafa...Pliska