Zapraszamy do wzięcia udziału w naszej kolejnej zbiórce ubrań i sprzętu biegowego dla biegających więźniów Zakładu Karnego w Rawiczu! Jeśli masz za dużo koszulek biegowych, które organizatorzy biegów dodają do pakietów… Jeśli dzięki bieganiu zrzuciłeś lub zrzuciłaś trochę kilogramów i Twoje dawne ubrania biegowe wiszą na Tobie jak worki… Jeśli masz za duże lub za małe buty, których nie możesz zwrócić do sklepu… Jeśli masz książkę lub pismo biegowe, które przeczytałeś, a zagraca niepotrzebnie półkę… Każdą z tych rzeczy z radością i wdzięcznością przyjmą osadzeni w więzieniu w Rawiczu, gdzie od lat stosuje się bieganie jako bardzo skuteczną formę resocjalizacji.

Dlatego zajrzyjcie do szaf, do schowków z butami, poszperajcie po strychach, przeczeszcie pawlacze i wyciągnijcie z nich rzeczy, które są na Was za duże, za małe, zbyt kolorowe lub zbyt szare, ale wciąż nadają się do pokonywania kolejnych kilometrów. Szukamy nowych bądź używanych, DAMSKICH i MĘSKICH spodni, spodenek, koszulek, bluz, kurtek, butów, czapek, rękawiczek, pasków, toreb, worków, bidonów, sprzętu pomiarowego, książek o tematyce biegowej, pism biegowych i wszystkich innych rzeczy, które mogą przydać się biegaczowi lub biegaczce.

Zbiórka potrwa od soboty (29.VIII) do niedzieli (6.IX). Rzeczy można nam przekazać w czterech miejscach:

  • SOBOTA i NIEDZIELA (29-30.VIII) w namiocie będącym startem i metą Robertonu Kabackiego. Punkt działa od soboty od godz. 14:00 do niedzieli do godz. 15. Wpadnijcie, zostawcie ciuchy, a przy okazji pobiegajcie z Robertem, który w planie ma bieg dwudziestoczterogodzinny! Wszystkie szczegóły.
  • PONIEDZIAŁEK (31.VIII), godz. 20:20, przed spotkaniem biegowym ekipy Night Runners Kabaty. Ciuchy zostawcie u koordynatora spotkania, Michała.
  • WTOREK (1.IX), godz. 20:50, przed spotkaniem NR pod Stadionem Narodowym. Ciuchy przejmie Krzysiek
  • CZWARTEK (3.IX), godz. 20:50, przed spotkaniem NR Wola. Ciuchy przejmie Krzysiek.

Pokażcie, że nie tylko na biegach dajecie z siebie wszystko, wesprzyjcie zacną akcję, poinformujcie o niej znajomych! Tutaj link do wydarzenia.

Dyskusja

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.

Wysłane przez www.runthenewyork.pl (niezweryfikowany) w pt., 2015-09-04 14:06

SUPER POMYSL !!