Jeśli chcesz poczuć na własnej skórze, o czym mowa, to podejmij wyzwanie. Organizatorzy obiecują zrównanie cię z błotem 10 września w Krakowie i 22 października w Warszawie. TrenerBiegania.pl jest oficjalnym partonem medialnym tego wydarzenia.

Zapisy - pod linkiem.

MUD MAX to cykl biegów ekstremalnych, pełnych naturalnych przeszkód, takich jak bagna, błoto, hałdy piachu czy rowy. Jednym słowem znajdziesz tu wszystko, czego nie chce spotkać przeciętny biegacz na niedzielnym treningu w lesie – mówi Sławek Zabieglik, organizator z firmy Hunter Extreme. - Nie mogliśmy się jednak powstrzymać i pomogliśmy trochę naturze. Na około siedmiokilometrowej trasie uczestnicy będą musieli zmierzyć się także z przeszkodami przygotowanymi przez nasz zespół. Triceratops, Rzepka, Druciak, Dzwoneczek czy Pieszczocha, to tylko kilka z nich. Co kryje się pod tymi nazwami? O tym można się przekonać już 10 września w Krakowie – dodaje Zabieglik.

Do tej pory odbyły się dwie edycje MUD MAX - w Trójmieście i pod Warszawą. Teraz przyszedł czas na Kraków, a następnie MUD MAX wróci do stolicy.

Organizator obiecuje, że edycja krakowska odbędzie się 10 września, czyli tuż po wakacjach. To doskonała okazja, aby jeszcze na moment oderwać się od codzienności i dać się nieco sponiewierać. Nikt nie wyjdzie z tego czysty! Oprócz niezapomnianej dawki emocji, zawodnicy otrzymają oryginalny medal MUD MAX oraz gadżety od partnerów imprezy.

Na uczestników czekają trasy o długości ok. 7 km, z ponad 30 przeszkodami do pokonania. Zobaczcie jak było!

Więcej informacji na stronie oraz na Facebooku wydarzenia.

Dyskusja

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.