Bieg 1 Mila już 10 czerwca!

W zeszłym roku na biegowej mapie Polski pojawiła się 1 Mila - interesująca impreza, jakiej dotychczas u nas nie było. Druga edycja zapowiada się jeszcze ciekawiej. Oto, co przygotowali organizatorzy II Amatorskich Mistrzostw Polski w Biegu na Milę.

10 czerwca szykuje się najszybszym dniem w roku! To właśnie wtedy zostanie zorganizowana druga edycja Amatorskich Mistrzostw Polski w Biegu na Milę, a wraz z nimi Mistrzostwa Polski Dziennikarzy.

Nie od dziś wiadomo, że sezon letni przeznacza się na szybkie bieganie. Dlatego organizatrzy tych zawodów nie mają wątpliwości, że data 10 czerwca jest idealna na zorganizowanie mocnego biegu na bieżni. A taka jest właśnie 1 Mila – mocna, szybka, energetyczna, ale również dostępna dla każdego. Bo wszyscy, bez względu na formę, są w stanie pokonać dystans 1 609,34 m.

Klasyfikacja drużynowa i biegi dzieci

W tym roku, oprócz klasyfikacji indywidualnej, organizatorzy wprowadzają również klasyfikację drużynową, dlatego już dziś zachęcają wszystkie amatorskie kluby biegowe do zapisów. Emocje gwarantowane!

Biegniesz w 1 Mili? Zabierz ze sobą całą rodzinę, ponieważ w tym roku, oprócz biegu głównego, odbędą się także zawody dla dzieci i młodzieży, w których mogą wystartować zawodnicy od 3. roku życia. Niech oni też poczują smak prawdziwego sportu i dobrej zabawy!

Koszulki jak dla elity

W tym roku każdy uczestnik biegu 1 Mila w pakiecie startowym znajdzie singlet (koszulkę startową) z najnowszej kolekcji wiosennej marki Kalenji by Decathlon. Koszulka jest na ramiączkach, wykonana z wysokiej jakości materiałów, czyli taka, w jakich biegowa elita startuje na imprezach stadionowych.

Dla dzieci i nastolatków organizatorzy również przygotowali T-shirty Kalenji by Decathlon, które mają wbudowaną siateczkę do umieszczenia numeru startowego. Zatem koniec z agrafkami i obawami rodziców, że ich pociechy mogą się przypadkowo skaleczyć.

A to nie wszystko...

Tak jak i w zeszłym roku, uczestnicy biegu będą mieli szansę poczuć się jak prawdziwi zawodowcy. Na stadionie lekkoatletycznym warszawskiej AWF, w obecności sędziów PZLA, zmierzą się z dystansem 1 609,34 metrów i powalczą o tytuł mistrza i mistrzyni Polski. Także i tym razem organizatorzy zapewnią fotofinisz, spersonalizowane numery startowe oraz oprawę, jaką znamy ze światowych mityngów sportowych. W 2018 na płycie stadionu również będzie można spotkać gwiazdy sportu i telewizji, dziennikarzy oraz popularnych blogerów biegowych.

Więcej na stronie www.1mila.pl

Dyskusja

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.