logo_mj.jpg

Cześć,

mam na imię Mateusz Jasiński i trenuję od ponad 15 lat. Jedną z największych pasji w moim życiu jest bieganie. Od zawsze marzyłem o połączeniu tej miłości z pracą i tak właśnie powstała marka TrenerBiegania.pl, której jestem założycielem.

Jako instruktor lekkoatletyki i były wyczynowy zawodnik specjalizuję się przygotowaniu amatorów do spełniania biegowych marzeń. W trenerskiej karierze pomagałem podopiecznym w realizacji najróżniejszych celów biegowych począwszy od schudnięcia, a skończywszy na Maratonie Piasków. Ukończyłem maratony w takich miastach jak: Nowy Jork, Berlin, Honolulu, Betlejem, Rzym, Mediolan, Warszawa, Poznań. Mam na swoim koncie przebiegnięcie kilku ultramaratonów, w tym legendarny Comrades rozgrywany w Afryce na dystansie 89km oraz Race to The Stones (100km, Anglia). Maraton biegam poniżej 3 godzin, a pokonanie dystanstu 5km pokonuję ze średnią prędkością 3 minut i 15 sekund na kilometr. Według mnie bieganie to przede wszystkim cudowne narzędzie rozwoju osobistego. Zapraszam do współpracy wszystkich tych, którzy potrzebują motywacji oraz tych, którzy mają ambicje poprawiania swoich życiówek na rozmaitych dystansach lub po prostu chcą się czuć lepiej w swoim ciele. Obecnie z dużym powodzeniem opiekuję się zawodnikami z życiówkami w maratonie od 2h30' do 4h30'.

Z wielką radością pomogę ci w realizacji twoich biegowych celów, niezależnie od tego czy jesteś zaawansowanym biegaczem czy początkującym amatorem, który w swoim życiu nie przebiegł więcej niż pięć kilometrów bez zatrzymania.

 

Moje rekordy życiowe:

  • 1000 m: 2:42
  • 3 km: 9:30
  • 5 km: 16:20
  • 10 km: 35:00
  • półmaraton: 1:20:19
  • maraton: 2:54:00

Im szybciej i lepiej poznam twój organizm, tym prędzej osiągniemy twój cel. Podjęcie współpracy rozpoczyna się od dokładnej analizy dotychczasowych dokonań, stanu zdrowia, ocenie aktualnych możliwości oraz określenia punktu wyjścia do podjęcia odpowiednich działań. Tuż po dokonaniu analizy przygotuję dla ciebie plan treningowy uwzględniający twój tryb życia i inne kluczowe czynniki - wszystko krojone na miarę. Dokładne szczegóły odnośnie tego jak krok po kroku wygląda współpraca, znajdziesz tutaj. 

A tymczasem proszę cię o wypełnienie ankiety treningowej. Im szybciej i lepiej się poznamy, tym prędzej podbijemy świat! :)

 

Dane zawodnika
kg
cm
Rekordy życiowe
:
:
:
:
:
:
:
:
:
:
:
:
Podaj swój dokładny wynik ostatniego startu [dystans + czas] (zostaw puste pole jeśli dopiero zaczynasz biegać)
Kontakt
Preferencje treningowe
Napisz w osiągnięciu jakiego biegowego marzenia mamy Ci pomóc. Jeśli to możliwe wyznacz dokładną datę realizacji celu np. Maraton Dębno 25 kwietnia 2014.
Napisz w skrócie jak wyglądał Twój trening (jakikolwiek, nie tylko biegowy) w ciągu ostatnich 6 miesięcy. Mile widziane linki do dzienniczków treningowych itd.
Jakie masz doświadczenie sportowe? Od jak dawna biegasz? Czy uprawiasz/uprawiałeś inne sporty?
Szybkość, wytrzymałość, technika, a może brak ogólej kondycji?
Interwały, siła biegowa, długie wybiegania, stretching? Inne?
Co sprawa Ci najwięcej przyjemności?
Styl życia
Czy stosujesz jakąś dietę? Czy współpracujesz z dietetykiem? Napisz w skrócie jak się odżywiasz.
godzin
Jak wygląda twój rozkład dnia – tryb pracy, inne obowiązki pozasportowe?
Czy masz możliwość biegania po lesie? Czy nieopodal Twoich biegowych tras znajdzie się jakiś podbieg?
Sprzęt
Zdrowie
Oceń swój aktualny stan zdrowia w skali od 1 do 10 (1 - czuję się jak wrak, 10 - jest najlepiej!).
Kiedy ostatnio wykonywałeś/wykonywałeś podstawowe badania u lekarza? Czy cokolwiek z nich wyniknęło? W miarę możliwości poproszę o podesłanie ostatnich wyników badań krwi.
Czy masz już jakieś pytania odnośnie treningów?