poniedziałek, 5 Grudzień, 2016

Biegliśmy, zwyciężliśmy, dobro zrobiliśmy!

Oto co powiedział po starcie założyciel marki TrenerBiegania.pl:

Zawsze chciałem robić rzeczy fajne, najlepiej związane z tym co kocham robić najbardziej, czyli... z bieganiem. Dlatego wymarzyłem sobie pracę i stworzyłem markę TrenerBiegania.pl. To młody projekt, bo dwuletni, rozwijany bardziej zajawkowo niż biznesowym zacięciem, ale... idą zmiany :) Dzięki ekipie fantastycznych ludzi realizujemy coraz więcej ciekawych projektów z naprawdę dużymi markami, które nam zaufały. I tak, wczoraj, drużyna, której miałem zaszczyt dowodzić, zwyciężyła w klasyfikacji generalnej Bieg Mikołajów w Warszawie. Ale... to drugorzędny sukces. Nasz sponsor, warszawski developer #DomDevelopment zobowiązał się, że jeśli stworzymy drużynę i pobiegniemy właśnie pod ich marką, to... dofinansuje wymianę okien w Centrum Zdrowia Dziecka. I jak powiedział tak zrobił. 3000 zł zasila właśnie konto CZD.

Kolejne akcje już niebawem ;)

PS w tym roku nasza drużyna wybiegała już ponad 20.000 zł na cele charytatywne. Poproszę o więcej!

Jeśli wspieracie to co robimy, to będę wdzięczny za wpłatę dosłownie każdej kwoty (od 1 zł do miliona;) w ramach akcji #biegamdobrze https://rejestracja.maratonwarszawski.com/pl/charity/2485

O biegu Mikołajów

Bieg Mikołajów z pewnością można uznać za wydarzenie o charakterze ogólnopolskim. Zeszłoroczna edycja, która odbyła się w czterech miastach zdecydowanie dała nadzieje na możliwości objęcia swoim zasięgiem teren całego kraju z kilku powodów, jednak najważniejszym z nich jest charakter wydarzenia, który jest wyjątkowy. Format Biegu Mikołajów zachęcił do udziału całe rodziny, w szczególności te, które z bieganiem nie mają za wiele wspólnego, ale chciały miło spędzić słoneczną niedziele pomagając potrzebującym. W tym roku spotkamy się w pięciu miastach – Warszawa, Poznań, Wrocław, Zakopane oraz debiutujący w tym roku Sopot. Wspólnie z Fundacją LOTTO Milion Marzeń oraz Ministerstwem Sportu i Turystyki, drugi rok z rzędu zorganizujemy Mikołajowy Festiwal Biegowy Dzieci i Młodzieży „Dzieci biegają dla dzieci”. Festiwal odbędzie się w Warszawie, Poznaniu oraz Zakopanem!

Mikołaje na start!